Zlíchov - Libuš 8:2 (3:1) - 10.10.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Zlíchov - Libuš 8:2 (3:1)  |  10.10.2020

FK Zlíchov 1914 – SK Libuš   8:2 (3:0)

Hráno:      10.10.2020 10:15
Hřiště:      Zlíchov – tráva
Sestava:   Bouška – Barnet (65' Štěpánek), Čížek, Šupina, Ondráček – Stuchlík, Gabriel, Beran -
  Nekola, Havlák, Klimeš (78' Tůma)
Branky:    10' 1:0, 26' 2:0, 28' 3:0, 50' 3:1 Havlák, 64' 4:1, 71' 5:1, 73' 5: 2 Beran, 83' 6:2, 85' 7:2,
   89' 8:2
ŽK:           Havlák, Barnet
 

Nemocemi a zraněními jsme zcela zdecimovaní a tak jsme byli ve čtvrtek rádi, že postavíme v sobotu obě mužstva(A i B). Nakonec my jsme měli dva hráče na střídání i s brankářem Tůmou a béčko jednoho.

Zlíchov nastoupil v plné síle a od začátku utkání nás zle proháněl. V osmé minutě se domácím podařilo vstřelit branku, ale naštěstí střílející hráč si míč zpracoval rukou a tak gól neplatil, což však již neplatilo za dvě minuty a domácí šli do vedení. Dál se hrálo na naší polovině a domácí nás mačkali, jak citrón. My jsme se štěstím odolávali, ale zcela jsme hořeli v rozehrávce zadních řad a tak, jak záloha, tak hlavně útok moc míčů neměli. Ve dvacátéšesté a hned ve dvacátéosmé minutě po hrubé chybě v naší rozehrávce jsme prohrávali tři nula a bylo s námi hodně zle. Jedinou šanci Stuchlíka po prostrčení Havláka zlikvidoval včasným vyběhnutím domácí brankář. Naopak domácí zahodili další tři tutovky a ještě nastřelili břevno a tyč. Poločas hrůzy pro nás skončil ještě milosrdně.

Do druhého poločasu jsme změnili styl hry, ale přesnost v rozehrávce hlavně odzadu stále chyběla. Po pěti minutách uvolnil Stuchlík Havláka, který se prosadil a snížil na tři jedna. Byli jsme jasně lepší a domácí se vůbec nemohli dostat do herní pohody z poločasu prvního. Přišla další šance na snížení, když domácí brankář vyrazil střelu Nekoly, ale Havlák v pádu hlavou dal pár centimetrů vedle domácí prázdné branky. Těchto dvacet minut jsme hráli skutečně velmi dobře a pak přišel asi osudný okamžik celého zápasu. Při odkopu domácích nešťastně na těžkém terénu podklouzl Šupina a domácí hráč svůj nájezd proměnil. To nás zase malinko srazilo a naopak domácí nakoplo. Za pět minut na našem velkém vápně podklouzl domácí hráč a střelou v pádu úplně nečekaně vstřelil pátý gól domácích. Ještě jsme zvedli hlavu, když Stuchlík prostrčil míč Beranovi a ten z hranice 11 metrů technickou střelou snížil na pět dva. Nadechli jsme se k závěrečnému náporu a otevřeli zcela zadní řady, za což nás domácí v posledních sedmi minutách třikrát potrestali a tak si odvážíme pěkný debakl. Co k tomu říci – jen – zasloužená výhra domácích. Další zápas nevíme, kdy odehrajeme pro usnesení vlády, kdy do 3.11. je sport zakázán, tak vás poté budeme včas informovat, jak vlastně to bude dál. Zatím všem přejeme hlavně pevné zdraví a snad brzy na viděnou.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš (dnes složité):   1. Havlák;   2. Stuchlík;   3­. Beran


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš