ČAFC - Libuš 2:7 (0:5) - 05.12.2020 - Mladší dorost A

Články > Mladší dorost A > ČAFC - Libuš 2:7 (0:5)  |  05.12.2020

ČAFC Praha- SK Libuš   2:7 (0:5)

Hráno:          05.12.2020 11:00
Hřiště:          ČAFC – UMT
1. poločas:   Jirka – Petr, Abdi, Alf, Zrzi – Hop, Naidy, Filip, Menďas – Alex – Dan
2. poločas:   Albert – Petr, Abdi, Jirka, Dori – Ondra, Alf, Naidy, Tomáš – Filip – Bruno
Branky:        25' Naidy (Petr), 32' Dan (Zrzi), 38' Alex, 39' Dan (Zrzi), 45' Menďas, 50' Dan (Filip),        64' Dori (Naidy)
 

Po dlouhé době jsme zase hráli zápas a to proti prvnímu celku v 1.A, Čafce. Dvacet minut nám trvalo, než jsme si zase zvykli na zápasové tempo. Ale pak kluci předváděli až do konce poločasu, hezký rychlý fotbal a přidali i hezké branky. Naidy střela za vápnem, Dan dal dvě branky po hezkých kombinacích, kdy jsme vytáhli domácí z bloku a pak rychle udeřili. Alex se hezky trefil z 30 metrů do šibenice a první poločas dovršil Menďas, který v malém vápně posadil dva obránce i s brankářem na zadek a pak dal do prázdné branky.

Druhý poločas jsme hodně prostřídali a přesunuli kluky na jiné posty a na hře to bylo znát. I tak si Dan po přihrávce Filipa připsal hattrick a za áčko se poprvé trefil Vojta Dorazil, kterému tímto gratuluji k první brance v našem dresu a přeji mu více takových okamžiků! Zahazovali jsme jasné šance, kdy jsme netrefovali ani prázdnou branku. Soupeř si v zápase vypracoval několik šancí a tak zaslouženě nás dvakrát překonal a tím dal výsledku konečnou podobu – 7:2 pro naše kluky.

Jsem rád, že se mohlo po dlouhé době zase hrát a děkuji soupeři, že nám umožnil zápas u nich odehrát! Od dvacáté minuty kluci hráli to, co po nich chceme a dalo se na to koukat.

Jen tak dál, kluci!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš