Tempo B - Libuš 1:5 (1:3) - 22.08.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Tempo B - Libuš 1:5 (1:3)  |  22.08.2021

FC Tempo Praha B – SK Libuš   1:5 (1:3)

Hráno:      22.08.2021 15:00
Hřiště:      Tempo – tráva
Sestava:   Maty – Naidy, Abdi, Alf, Zrzi (60' Hop) – Petr (70' Tomáš), Beny, Kami (76' Jirka F.), Duby -
  Alex – Dan
Branky:     13' Duby (Alex), 41' Zrzi (Dan), 42' Duby (Dan), 53´ Alex (Petr), 87´ Alex (Beny)
 

Netradičně mezi zápasy jsme odjeli na soustředění, kde jsme nabírali fyzičku, s které budou kluci snad čerpat část podzimní soutěže. Upřednostnil jsem soustředění před druhým naším zápasem. Bylo jasné, že kluci po soustředění budou mít těžké nohy a budou celkově unavenější.

Druhý náš zápas a hned derby na Tempu. Proti mladšímu dorostu :-(. Ještě než začal zápas, tak jsme museli řešit nepříjemnost, kdy se Hlavimu při rozcvičení ozvala bolest stehenního svalu a tak jsme ho raději ušetřili na další zápasy.

Zápas probíhal jak jsem očekával, byli jsme pomalejší, vázla nám kombinace a chyběla nám lehkost. Únava byla znát. Přesto jsme se ve 12. minutě ujali vedení, kdy se po nahrávce Alexe trefil Duby – 0:1. Domácí hráli kombinačně, my jsme se pomalu posouvali a náš presing nebyl kvalitní, tak nám celkem dělalo problémy získat balón. Maty se tentokrát v brance nenudil a předvedl dva velmi dobré zákroky, kdy nás podržel. Matyho neprůstřelnost skončila po 122 minutách, kdy ho prostřelil domácí útočník – 1:1. Kluci únavu trochu rozběhali a byli více nebezpeční. Hrálo se docela ve vysokém tempu a to nám vyhovovalo, naopak domácím docházela síla. Ve 41. minutě jsme se dostali znovu do vedení. Střílel Zrzi a Dan nahrával – 1:2. Hned o minutku později jsme přidali Dubym třetí branku, znovu nahrával Dan – 1:3. A tak také skončil první poločas.

O přestávce jsme klukům trochu promlouvali do duše, protože náš výkon byl opravdu slabý a špatný! Druhý poločas byl z naší strany o trochu lepší. Hrálo se převážně na polovičce domácích, kterým už docházely síly a hrozili převážně z brejků. Další naší branku dal po nahrávce Petra Alex – 1:4. Pak jsme, jak už bývá naší tradicí, zahazovali brankové šance, kdy jsme chodili sami na brankáře. Pohříchu jsme proměnili už jen jednu Alexem, kdy ho krásně našel Beny – 1:5.

Zápas skončil naším vítězstvím, ale musím pochválit domácí celek, který hrál s týmem U16, že dokud měli kluci sílu, tak se snažili hrát kombinační fotbal. Bylo jasné, že se našim klukům nemohou vyrovnat v síle a důrazu, ale hráli sympaticky. Jsem rád, že kluci zápas po soustředění zvládli a nikdo neměl nějaké svalové zranění. Nebyl to náš nejpovedenější zápas, ale s tím se počítalo a kluci si připsali povinné vítězství.
DERBY JE NAŠE!!! :-)
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Jen nezapomínejte, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš