Libuš - Stodůlky 5:1 (2:0) - 14.08.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Stodůlky 5:1 (2:0)  |  14.08.2021

SK Libuš – TJ Sokol Stodůlky   5:1 (2:0)

Hráno:      14.08.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Čížek, Barnet, Růžička Fil. – Růžička D. (68' Brettschneider), Šupina,
  Stuchlík (84' Klimeš) – Nekola (52' Lebl), Havlák, Ivančo (80' Houdek)
Branky:     6' 1:0 Nekola (p.k.), 33' 2:0 Havlák, 46' 3:0 Havlák, 66' 3:1 (p.k.), 71' 4:1 Havlák,
    87' 5:1 Brettschneider
ŽK:            Šupina, Barnet, Stuchlík
 

Zápas se hrál za dost velkého vedra a navíc hosté nastupovali k utkání bez náhradníků, což mohla být pro nás celkem výhoda, ale na druhou stranu ze šesti hráčů naší lavičky byli pouze dva stoprocentně fit.

Již v šesté minutě šel do souboje s hostujícím brankářem Kocourek, byl faulován a z následné penalty nás Nekola poslal do vedení. Dál jsme pronikali soupeřovou obranou, ale bez pořádného zakončení. Navíc jsme čím dál tím více ztráceli míče při naší rozehrávce, hlavně ze zadních řad. Naštěstí ve třiatřicáté minutě posunul hezkou kolmicí Stuchlík na zteč Havláka, který hned z hranice velkého vápna tvrdou střelou pod břevno nádherně zavěsil. Další naše šance zůstaly nevyužité.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně, když hned v první minutě oloupil o míč hostujícího stopera Havlák a svůj sólový průnik s klidem proměnil. V šedesátéšesté minutě se hosté dostali do ojedinělého protiútoku, po kterém přišel zcela zbytečný faul Barneta a z nařízené penalty hosté snížili. Za pět minut na to však vzal osud utkání do rukou Ivančo, který pronikl přes půl hřiště a následnou nahrávku (tzv. do prázdné) uklidil Havlák do hostující sítě a tím dovršil svůj hattrick – gratulace!!! Poté byly na hřišti trochu emoce, ale naštěstí se vše v pohodě ustálo a navíc tři minuty před koncem zápasu vysunul Klimeš hezkou kolmicí středem hřiště Brettschneidera, který své sólo proměnil s klidem zkušeného matadora a vstřelil svůj první mistrovský gól v dresu mužů – opět gratulace!!! Výsledek určitě super, ale herně to stále není to „pravé ořechové“.
Další zápas odehrajeme již v úterý od 17:30 na hřišti ABC Braník.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Růžička D.;   3. Čížek, Ivančo


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš