Řeporyje - Libuš 3:4 (3:2) - 21.08.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Řeporyje - Libuš 3:4 (3:2)  |  21.08.2021

FK Řeporyje – SK Libuš   3:4 (3:2)

Hráno:      21.08.2021 17:00
Hřiště:      Řeporyje – tráva
Sestava:   Tůma – Šenk, Houdek, Růžička Fr., Růžička Fil. – Růžička D. (21' Brettschneider), Šupina,
  Stuchlík (46' Lebl) – Ivančo (84' Kroužecký), Havlák (90' Palme), Klimeš (70' Voženílek)
Branky:     4' 0:1 Havlák, 13' 1:1, 15' 1:2 Havlák (p.k.), 24' 2:2, 35' 3:2, 52' 3:3 Havlák, 64' 3:4 Havlák
ŽK:            Havlák, Růžička Fr., Voženílek
 

Vstup do utkání nám vyšel náramně. Hned ve čtvrté minutě vysunul Stuchlík Havláka, který po hokejovém blafáku nás poslal do vedení. Dál jsme měli daleko více ze hry, ale přišla třináctá minuta a na zablokovanou střelu domácích stačil ještě Tůma zareagovat, ale bohužel míč vyrazil jen před domácího hráče, který uklidil míč do naší prázdné branky. Naše reakce však byla bleskurychlá a hned po minutě hry po obdržené brance našel kolmicí Stuchlík nabíhajícího Ivanča, s kterým domácí brankář ještě souboj vyhrál, ale dorážejícího Klimeše již musel faulovat a z nařízené penalty nás Havlák poslal opět do vedení. Další šance jsme však statečně zahazovali a tak přišel trest. Nejdříve po trestném kopu domácích ze strany velkého vápna se rozestoupila zeď a míč skončil v naší síti a deset minut před koncem opět po naší chybě přišel třetí trest v podobě branky domácích.

Do poločasu se nám již vyrovnat nepodařilo, i když šance na to byly a to ještě bomba Brettschneidera z 25m skončila na břevně domácí svatyně. Místo, aby jsme o tři góly vedli, tak o gól prohráváme a navíc se ještě vážně zranil Růžička D. se Stuchlíkem.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s velkým odhodláním nezasloužený výsledek prvního poločasu otočit v náš prospěch. To se nám začalo dařit po sedmi minutách, kdy Ivančo se uvolnil na levé straně a poté nádherně našel Havláka, který se nemýlil a zaslouženě vyrovnal. Další slibné možnosti jsme nedotáhli do brankového zakončení, až v 64. minutě poslal z hloubi pole krásný pas Houdek a Havlák se již po čtvrté nepletl a vrátil nám zasloužené vedení. Bohužel se nám nepovedlo skóre navýšit, i když šancí bylo hodně a tak až do konce to bylo drama se šťastným koncem pro nás, když Houdek v 90. minutě stačil vykopnout míč směřující do naší branky. Domácí poslal do tlaku hlavní arbitr, který otáčel i rozhodnutí AR a do konce i po přiznání domácího hráče se nic neměnilo. Několik trestných kopů jsme však skvěle odhlavičkovali a další skončily daleko mimo naší branky.

Zasloužené a ubojované vítězství, které mohlo být daleko vyšší. Absolutorium zaslouží dnes Jakub Havlák, který vstřelil čtyři branky a navíc ještě mohl další tři přidat, ale dík patří celému mužstvu za disciplinovaný a bojovný výkon, tak to má být, tak je to správné.
Další zápas odehrajeme v sobotu 28.8. od 10:15 na domácím stadiónu proti vedoucímu mužstvu tabulky – ČAFC Praha.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Šupina   3. Ivančo


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš