Libuš - ČAFC 1:5 (1:4) - 28.08.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - ČAFC 1:5 (1:4)  |  28.08.2021

SK Libuš – ČAFC Praha   1:5 (1:4)

Hráno:      28.08.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Šenk (63' Barnet), Růžička, Sobotka – Houdek (79' Kroužecký),
  Šupina – Voženílek J. (72' Lebl), Brettschneider (36' Ulihrach), Ivančo – Havlák
Branky:     2' 0:1, 7' 1:1 Havlák (p.k.), 16' 1:2 (p.k.), 25' 1:3, 26' 1:4, 84' 1:5
ŽK:            Růžička, Ivančo, Voženílek
 

O osudu dnešního utkání rozhodlo prvních třicet minut. Hned ve druhé minutě jsme inkasovali po naší nedůslednosti a špatném pokrytí hráčů v našem pokutovém území. Naštěstí po dalších pěti minutách se nám povedlo vyrovnat, když Ivančo unikl po levé straně a po jeho nahrávce na nabíhajícího Voženílka přišel faul ze strany hostů a z následné penalty Havlák vyrovnal. V šestnácté minutě přišlo podklouznutí Růžičky v našem vápně, následný kontakt z hostujícím útočníkem a pískala se penalta i na druhé straně. Hosté ji proměnili a šli opět do vedení. Po deseti minutách hry přišly opět dvě neuvěřitelné chyby při naší rozehrávce a následném bránění, čímž hosté odskočili na tříbrankový rozdíl. Ke konci poločasu jsme zahodili dvě možnosti na snížení pro nás dost nepříznivého stavu, ale bohužel nám nebylo přáno a gól jsme nedali.

Celý druhý poločas jsme možná byli i o něco lepším mužstvem, ale vstřelit kontaktní branku nám souzeno nebylo a tak hosté ke konci utkání, při jedné ze svých možností, ještě skóre navýšili, na ne příliš populárního bůra.

Bohužel máme čtyři zraněné hráče, další dva odjeli na dovolenou a navíc další tři nastupovali se zdravotními problémy, ale stejně ani to nemůže omluvit hrubé chyby v defenzivní činnosti. Dokud si hráči svoje chyby neuvědomí a budou je hledat někde jinde, tak se nikam nepohneme a dál bude naše hra jalová.
Věřme v lepší zítřky, což můžeme dokázat již v sobotu 4.9. od 11:00 na hřišti Modřan.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Ulihrach


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš