Libuš - Vršovice 8:2 (5:0) - 04.09.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Libuš - Vršovice 8:2 (5:0)  |  04.09.2021

SK Libuš – SK Union Vršovice   8:2 (5:0)

Hráno:      04.09.2021 13:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Srbák, Abdi, Alf, Zrzi (46' Naidy) – Hlavi (79' Waizík), Beny, Kami, Duby (55' Petr) -
  Alex (70' Žeňa) – Dan (86' Tomáš)
Branky:     13' Alex (Dan), 22' Duby (Srbák), 24' Beny (Dan), 39' Srbák (Dan), 43' Alex (Duby), 62' Naidy
    (Hlavi), 81' Dan (Waizík), 87' Žeňa (Alf)
 

V dalším kole jsme opět doma přivítali celek Vršovic.

Od začátku utkání nám vycházela kombinace, byli jsme v dobrém pohybu a soupeře jsme si unavili. Ten už od desáté minuty vypadal, že toho má plné kecky. Ve 13. minutě se naše dominance poprvé zúročila. Dan se dobře uvolnil přes obránce a připravil Alexovi výbornou šanci a Alex se nemýlil – 1:0. Soupeř nás nějak neohrožoval a my stále hledali, někdy i zbytečně zbrkle, průnikovky mezi jejich obránce. Po přestávce na pití se kluci trochu uklidnili a byli trpělivější. Po hezké kombinaci a rychlém otočení hry na rozběhlého Srbáka, který našel před brankou naběhlého Dubyho, jsme soupeři odskočili už o dvě branky – 2:0. Po rozehrávce soupeře z kruhu, kluci dobře zapresovali, následně Dan našel ve vápně Benyho, který akci dobře doplnil a chytře zvýšil na 3:0. Kluci se fotbalem bavili a bylo jich plné hřiště. Běžela 39. minuta a Dan přesně nahrál Srbákovi a ten byl odměněn náběhem a zavěsil – 4:0. Pověstného bůra jsme dali po hezké kombinaci levé strany, kdy si Duby narazil balón a jeho následný centr proměnil Alex – 5:0. Soupeř za první poločas ani jednou neohrozil naší branku.

O přestávce jsme kluky nabádali, aby pokračovali ve stejném tempu, nekoukali na skóre a dál přidávali branky. Bohužel druhý poločas probíhal přesně opačně, než jsme chtěli. Soupeře, který byl v prvním poločase zralý na ručník a dalších pět branek, jsme nechali úplně zbytečně hrát. Naopak nám chyběl pohyb, chuť a asi jsme si mysleli, že se nám nemůže nic stát! Náš odfláknutý druhý poločas úplně degradoval výborný výkon v prvním poločase a tak jsme ze zápasu udělali frašku. Nechali si dát úplně zbytečné dvě branky. Jediné, za co kluky mohu v druhém poločasu pochválit, byly všechny tři akce, z kterých jsme dali branky. Nejdříve Hlavi centrem našel přesně Naidyho, který se hezky trefil na 6:1. Jediný, kdo si zaslouží pochvalu, že se snažil pořád hrát, byl Dan a i on byl odměněn brankou, kdy ho krásně našel Waizík – 7:1. Poslední naší branku, po nahrávce Alfa, vstřelil Žeňa na 8:2, který se dostává zpátky do formy po operaci kolene (křížový vaz). Tak věřím, že i branka mu pomůže dál k návratu a jeho pohody! Zápas skončil naším vítězstvím 8:2… bohužel všichni máme z výhry smíšené pocity.

To co kluci předvedli ve druhém poločase, mi ještě teď hlava moc nebere a nemůžu pochopit, proč poločas takhle odflákli. Věřím, že se to už opakovat nebude, že jsme si pouze vybrali slabší chvilku. Snad si i po této facce uvědomíme, že nejsme mistři světa a vrátíme se zpátky na zem!!

Kluky dnes pochválím za velmi dobrý první poločas, kdy hráli opravdu moc dobře!
Jen tak dál kluci, děláte nám všem velkou radost!!
I dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš