Řepy - Libuš B 3:7 (0:3) - 05.09.2021 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Řepy - Libuš B 3:7 (0:3)  |  05.09.2021

TJ Sokol Řepy – SK Libuš B   3:7 (0:3)

Hráno:      05.09.2021 17:00
Hřiště:      Řepy – tráva
Sestava:   Rezek = Štulík – Kumsa (45' Holička)– Tverdyj – Dorazil = Pham – Mendík – Najdr – Holub
  (45' Dolejší) – Chlum (56' Sandanus) = Karabynosh
Branky:     14' Pham (Holub), 32' Štulík (Mendík), 34' Holub, 63' Karabynosh, 77' Karabynosh, 79' Pham
    (Dolejší), 82' Pham (Tverdyj)
ŽK:             Marťas
 

V druhém kole nás čekal výjezd na druhý konec Prahy do městské části 17, již při rozcvičení na nás dýchla bouřlivá atmosféra zdejšího stánku, plnej dům, který nás miloval 😀.

Do utkání jsme vlétli aktivně, měli řadu šancí, ale chyběl klid v koncovce, po jedné hezké akci středem se po prodloužení Alfa dostal do zakončení Tomáš a proměnil. Poté se nám hra začala kouskovat, máme v této soutěži štěstí na debut rozhodčích. Chápeme, že se to musí naučit, ale proč na starším dorostu, když jsou možnosti od žáků, po několika přešlapech jsme se semkli, výsledkem byla hezká akce u druhé branky, kdy to před vápnem Marťas přiťukl Hopovi a ten krásnou střelou dal na 2:0, téměř po brance si vzal slovo Alf individuální akcí na tři nula. Pak jsme do půle zahodili ještě pár šancí.

V půli jsme prostřídali, do akce šel nováček Filip Dolejší, který svůj debut mohl okořenit brankou, bohužel míč, který byl viditelně za čarou nakonec nebyl uznán gólem, stejně tak i branka Bruna, který mohl mít další branku po sobě jdoucím zápase, kluci s píšťalkou se musí ještě hodně učit stejně jako naši hráči. Chlapci nás o poločase bedlivě poslouchali, ale asi zadní částí těla nebo možná chtěli dát utkání náboj, jinak si nedovedeme vysvětlit 10 minutovou pasáž, kdy jsme polevili v koncentraci, inkasovali zbytečně dva góly, o třetí brance z penalty, kdy z tribuny zařve někdo penalta a rozhodčí jí pískne se slovy, tak se kluci dohodněte, jak to bylo 🙈.

Dvakrát se po sobě prosadil po faulech na Filipa a Najdyho Žéňa, když propálil vše, co mu stálo v cestě, po vysunutí od Filipa přidal branku Tomáš, který chvíli na to zužitkoval i pas od Dana a byl konec zápasu, který mohl mít i více fotbalových zážitků, kdyby bylo v hledišti i více kultury.
V dalším kole k nám zavítá ČAFC, jsme zvědaví jestli kluci půjdou výkonem ještě nahoru, aby nám všem i sobě dělali radost.

Plusy zapasu:
• pomoc Davida v bráně po dlouhé době
• zlepšení výkon oproti prvnímu kolu
• některé individuální výkony

Mínusy zápasu:
• zranění Ondry, kterému přejeme brzký návrat a uzdravení
• výpadek koncentrace
• zbytečná žlutá – zakopnutí míče (Marťas)


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš