Libuš - Př. Kopanina B 2:1 (1:0) - 11.09.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Př. Kopanina B 2:1 (1:0)  |  11.09.2021

SK Libuš – FC Přední Kopanina B   2:1 (1:0)

Hráno:      11.09.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Barnet, Houdek (46' Palme), Čížek T., Růžička Fil. – Čížek O., Šenk (69' Holub),
  Lebl – Voženílek (84' Kroužecký), Havlák (46' Hartl), Sobotka (79' Vašek)
Branky:     45' 1:0 Havlák (p.k.), 74' 2:0 Čížek O., 90' 2:1
 

Absence nás neuvěřitelně kosí dál a tak jsme k utkání nastupovali doplnění hráči z B týmu a navíc nám šel pomoc Ondra Čížek, který rok nebyl ani na tréninku, plus Alfréd Holub z dorostu a hlavně tito dva hráči nám opravdu pomohli, když zařídili rozhodující branku utkání.

Zápas to byl z obou stran dost opatrný a tak moc šancí nebylo ani na jedné straně. Spíše se hrálo od vápna k vápnu. Naši největší možnost zahodil dnes velmi dobře hrající Voženílek a tak první branka přišla až v poslední minutě prvního poločasu, když hostující brankář srazil v úniku Havláka a následně nařízenou penaltu sám Havlák proměnil.

Do druhého poločasu naše prokletí pokračovalo, když museli kvůli zranění střídat Havlák s Houdkem. Celý druhý poločas byl o naší nesmírné bojovnosti a nasazení, když se náhodou hosté dostali do zakončení, tak si s tím Tůma v naší brance poradil. Rozhodnutí přišlo v 74. minutě utkání, kdy Holub přistrčil míč O. Čížkovi, který prudkou ranou na zadní tyč propálil vše a poslal nás do dvoubrankového vedení. Poté jsme již spíše hlídali pro nás velice příjemný stav utkání a navíc pět minut před koncem mohl rozhodnout střídající Vašek, který šel sám na brankáře hostů, ale jeho střela minula o pár centimetrů hostující svatyni. Nakonec hosté v 91. minutě po trestném kopu z pravé strany snížili dorážkou do naší branky a bylo ještě drama, jelikož hlavní arbitr nastavil 4 minutky.
Závěrečný tlak hostů jsme ustáli celkem bez větších nervů a tak nám patří zasloužené tři bodíky. Dík patří všem hráčům za chuť, vůli a nasazení.
Další zápas odehrajeme v sobotu 18.9. od 10:15 na hřišti Zlíchova.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Čížek O.;   2. Voženílek;   3. Čížek T., Holub


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš