Kbely - Libuš 1:12 (0:4) - 12.09.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Kbely - Libuš 1:12 (0:4)  |  12.09.2021

Spartak Kbely – SK Libuš   1:12 (0:4)

Hráno:      12.09.2021 14:00
Hřiště:      Kbely – tráva
Sestava:   Albert – Srbák, Jirka F., Alf, Zrzi – Hop (46' Petr), Beny, Kami (75' Žeňa), Duby (82' Tomáš) -
  Alex – Dan
Branky:     14' Dan (Alex), 16' Zrzi (Dan), 30' Alex (Duby), 44' Dan, 50´ Alf (Kami), 55' Duby (Alex),
    68' Alex, 70' Zrzi (Dan), 73' Petr (Dan), 74' Dan (Kami), 81' Duby (Dan), 86' Alex (Petr)
 

Na druhý venkovní zápas jsme zajížděli do Kbel, kde nás uvítal velmi hezký stadiónek místního Spartaku. V týdnu nás domácí žádali o přeložení utkání na pozdější termín, kvůli nedostatku hráčů. Ač bych rád vyhověl, tak naše situace s hráči není také růžová, kdy nám kvůli zranění a nemocem chybělo 7 hráčů a to ještě někteří kluci hráli v sobotu za béčko. Navíc nás v září čeká porce 10 zápasů, tak proto jsem chtěl zápas odehrát v původním termínu. Nakonec se domácím podařilo dát alespoň jedenáct kluků dohromady a zápas se mohl odehrát. Za to domácím děkuji, protože jsem se bál, aby se vůbec hrálo. Kluci už promarnili dva roky kvůli covidu a tak jsem rád za každý zápas, který se odehraje.

Do utkání jsme nastupovali z několika změnami a tou největší byl v naší brance Albert z mladšího dorostu, kterému moc děkuji za pomoc. Z odehraných 8 zápasů A i B týmu je to už šestý brankář, co zasáhl do utkání. S ostatními změnami jsme neměli problém, kluci už jsou spolu dlouho a každý moc dobře ví, jak má na určité pozici hrát.

V samotném utkání nám chvilku trvalo, než jsme si zvykli na menší rozměr hřiště a trochu rozběhali domácí obranný blok. Kluci hráli na balónu a trpělivě čekali, až se otevřou okénka na náběhy. To se nám povedlo ve 14. minutě, kdy Alex dostal kolmici mezi obránce, šel sám na brankáře, ale místo střely dal balón ještě Danovi, který dával do prázdné – 0:1. Dál jsme byli aktivní a hned v 16. minutě po akci Dana Zrzi dobře zavřel druhou tyč a i on dal do prázdné – 0:2. Do poločasu se ještě trefil Alex po nahrávce Dubyho – 0:3. A znovu Dan – 0:4. Tímto výsledkem skončil první poločas.

V týdnu jsme skoro celý trénink rozebírali druhý poločas proti Vršovicím, kdy jsme pro mě nepochopitelně úplně přestali hrát. S kluky se snažíme hodně mluvit a chceme, aby také sami o situacích přemýšleli a byla zpětná vazba. Dnes i druhý poločas kluci odehráli jako tým a na výsledku, ale hlavně na hře to bylo vidět.

Kluci domácí zamkli na vlastní polovině, fotbalem se bavili a přidávali hezké branky. V 50. minutě po rohu Kamiho se prosadil Alf, v 55. se pak trefil Duby po nahrávce Alexe. V 60. minutě jsme darovali po trochu nešťastné situaci, kdy si Alf šlápl na balón (to se stane – chci, aby kluci hráli konstruktivně a ne jen odkopávali do pryč..) a domácí útočník mu balón vypíchl, šel sám na Alberta a k naší smůle ho prostřelil. Tak jsme alespoň domácím dali dárek k stoletému výročí, které tento víkend oslavili – 1:6. Další branky jsme už přidávali pouze my. Na 1:7 dal Alex. Další branku přidal po rohu Dana Zrzi – 1:8. Pak se po přistrčení Dana za vápnem opřel do míče Krejčus a nádherně se trefil – 1:9. O minutu později se po chytrém a rychlém rozehrání standardní situace Kamim trefil Dan a zkompletoval dnes hattrick – 1:10. K němu mu blahopřeji, dnes opět podal vynikající výkon! A to nebylo ještě vše. Druhou branku přidal Duby, kdy mu znovu nahrával Dan – 1:11. Poslední dnešní branku dal Alex, kdy po pumelici Krejčuse nastavil nohu a ještě ve větší razanci umístil balón do sítě – 1:12. Tak i dnešní zápas skončil naším vítězstvím.

Kluky dnes pochválím za týmový výkon, kterým se po celý zápas prezentovali!
Kluci, jen tak dál, děláte nám velkou radost!!
Jen nezapomínejte, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš