Dukla JM - Libuš 0:6 (0:2) - 21.09.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Dukla JM - Libuš 0:6 (0:2)  |  21.09.2021

FK Dukla JM – SK Libuš   0:6 (0:2)

Hráno:      21.09.2021 16:30
Hřiště:      Mikulova – UMT
Sestava:   Maty – Naidy, Abdi, Alf, Zrzi – Petr (65'Hlavi), Beny, Kami (70' Žeňa), Duby (60' Waizík) – Alex
  (Jirka F.) – Dan (70' Tomáš)
Branky:     9' Abdi (Dan), 17' Zrzi (Dan), 46' Dan (Alex), 54' Duby (Petr), 69' Beny, 79' Zrzi (Beny)
 

Pohárový los nám přidělil těžkého soupeře z Jižního města, který hraje svá utkání na staré umělé trávě. I když soupeř hraje I.A třídu, tak svou silou rozhodně patří do přeboru, kde hrají slabší týmy. Jsem rád, že kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a nic nepodcenili.

Na domácí jsme hned od začátku vletěli, měli jsme rychlý přechod do útoku a z toho si vytvářeli šance. Některé jsme ve finální fázi špatně řešili a někdy hodně pomohl soupeři pan rozhodčí, kdy několikrát přehlédl postrčení zezadu na Dana, který byl už sám před brankářem a zakončoval. Tak jsme si pomohli standardní situací. Roh dobře rozehrál Dan a Abdi byl v dobrém timingu a hlavou rozvlnil síť – 0:1. Kluci nenechali domácí vůbec rozehrávat a ty jen odkopem řešili náš dobrý presink. Tím jsme získávali většinu balónů a dál se tlačili do zakončení. Druhou naší branku jsme opět přidali z rohu. Znovu Dan rozehrál a pro změnu Zrzi byl v prostoru, kde má být a my vedli už 2:0.
Domácí se dostali do zakončení po šťastném odrazu ve vápně, Maty nás v situaci podržel a už v zápase neměl moc práce. Přes několik našich šancí jsme už další branky v prvním poločase nepřidali a tak poločas skončil naším vedením 2:0.

Druhý poločas měli rozehrávku domácí, kdy jsme znovu předvedli dobrý presink, získali jsme balón u vápna, Alex předal Danovi, který se Zidanovkou uvolnil podél vápna, vystřelil a nádherně trefil šibenici – 0:3. Běžela první minuta druhého poločasu! V 54. minutě se nám povedl rychlý brejk, kdy jsme šli ve třech na samotného obránce, z jednoho doteku šel balón z nohy na nohu a po přihrávce Petra se trefil Duby – 0:4. Kluci dál poctivě makali a soupeře ve všem přehrávali. V 69. minutě se chytře z přímého kopu trefil oslavenec Beny – 0:5. Ještě jednou vše nejlepší k 18. narozeninám divochu, ať se ti v životě vše daří! Poslední naší branku přidal po nahrávce Benyho do samostatného úniku Zrzi na 0:6.
A tak jsme po přesvědčivém a dominantním výkonu postoupili do jarního čtvrtfinále poháru!

Kluky dnes musím pochválit za výborný týmový výkon, kdy jezdili po zadku jeden za druhého a předváděli rychlý kombinační fotbal.
Jen tak dál kluci, děláte nám radost!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš