Zbraslav - Libuš 1:5 (0:4) - 28.09.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Zbraslav - Libuš 1:5 (0:4)  |  28.09.2021

SK Zbraslav – SK Libuš   1:5 (0:4)

Hráno:      28.09.2021 16:30
Hřiště:      Zbraslav – tráva
Sestava:   Maty – Petr, Abdi, Alf, Zrzi – Hlavi (75' Jirka ), Beny, Kami (77' Menďas), Duby
  (81' Ondra H.) – Alex – Dan
Branky:     4' Alex (Dan), 6' Hlavi (Alex), 23' Dan, 45' Duby (Hlavi), 74' Alex (Zrzi)
 

Na Svatého Václava jsme si předehráli 13. kolo na Zbraslavi, kde nás čekal třetí tým tabulky.

Šlágr kola jsme si nechali na závěr v našem nabitém programu, kdy kluci v deseti dnech odehráli čtvrté utkání a k tomu někteří i zápasy za béčko. Bohužel nás provází i nějaká viróza a tak jsme pro dnešek měli pouze tři kluky na střídání. Ale i tak jsme si jeli pro tři body a odsunutí Zbraslavi na rozdíl 9 bodů.

A zápas začal v naší režii. Běžela čtvrtá minuta a my zahrávali rohový kop, kdy do čistého souboje s domácím brankářem šel Alf, míč brankář vyrazil pod sebe a Alex dobře dohrál situaci a poslal nás do vedení – 0:1. V 6. minutě jsme už vedli o dvě branky. Dobře jsme presovali, získali balón a po nahrávce Alexe se prosadil Hlavi – 0:2. Domácí byli celkem opařeni naší aktivitou, kdy kluci jezdili po zadku po celém hřišti a nenechávali domácí vůbec hrát! Bohužel jsme v tempu nevydrželi a měli trochu slabší desetiminutovku, kdy jsme nechali domácí trochu nadechnout, ale bez nějaké brankové šance. Ve 23. minutě dobře Dan vystihl domácím rozehrávku obránce s brankářem, u balónu byl dříve než brankář, kličkou se ho zbavil a do prázdné se nemýlil – 0:3. To už se hrál svižný fotbal s obou stran, bohužel kdo tempo a rychlost zápasu vůbec nestíhal, tak byl pan rozhodčí, který byl bohužel úplně mimo :-(.
Domácí na nás trochu více přiostřili a některé zákroky, byly už trochu za hranou… Ve 32. minutě dostal rozběhnutý Dan balón za stopery a šel sám na brankáře, ale zezadu ho jasně, ale hlavně viditelně silně zatáhl stoper za ruku a dres, měl být vyloučen! Rozhodčí, který byl od zákroku čtyři metry, ale vůbec nereagoval… Běžela 38. minuta a Dan byl ve vápně i s balónem sestřelen a měla se pískat penalta, zase nic…, za protesty jsem obdržel žlutou kartu, kterou ale rozhodčí napsal do zápisu Menďasovi :-) – jen pro obrázek :-)
Minutu před poločasem jsme přidali další branku, po krásném vysunutí od Hlaviho, byl Duby v nájezdu na brankáře nekompromisní – 0:4. A tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak dominantní, domácí hru vyrovnali a měli pasáže, kdy nás ve středu hřiště přehrávali, ale spíše se hrálo od vápna k vápnu. Bylo vidět, že už toho kluci mají plné kecky, přeci jenom, náročný program, bez možnosti se více prostřídat, byl znát. Ale dál makali. V 74. minutě jsme domácím dali pověstného bůra! Po nahrávce Zrziho se trefil opět Alex – 0:5.

Zápas se blížil ke konci, my jsme domácí, který nehráli vůbec špatně a musím říci, že to byl zatím nejlepší celek, který proti nám v soutěži hrál, do větších šancí nepouštěli. Bohužel opět do děje utkání zasáhl ten, kdo by měl být vidět nejméně, a to pan rozhodčí. Po přetaženém centru byl na brankové čáře malého vápna u balónu dříve Abdi, balón odkopl, domácí útočník kopl do Abdiho, který zařval a pan rozhodčí odpískal pokutový kop pro domácí!!!! Domácí hráč se nemýlil a dal výsledku konečnou podobu na 1:5.

Jsou věci, které nepochopím…, chci po ostřejších zákrocích, aby naše kluky ochránil od zranění, tak za zákroky za hranou nedal a že jich bylo dost, ani jednu žlutou pro domácí a my jsme dostali pět žlutých za běžné souboje! :-))). A pak se kouknu a pan rozhodčí je z Kunratic a je mi to jasné :-))).

Tak jsme dnes alespoň trochu pomstili naše áčko, který doma se Zbraslaví prohrálo!

Kluky dnes musím pochválit za to, že se pořádně vydali a zápas odmakali i přes různé komplikace a zátěž, která nás teď provází!
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš