Libuš B - FA Praha 4:4 (3:2) - 26.09.2021 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - FA Praha 4:4 (3:2)  |  26.09.2021

SK Libuš B – FA Praha   4:4 (3:1)

Hráno:      26.09.2021 11:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Huth = Socha – Tverdyj – Kozák – Kutheil (58' Chum) = Konopikhin – Mendík –
  Karabynosh – Waiz – Prudký (58' Dolejší) = Pham
Branky:     3' Mendík (Pham), 10' Mendík (Pham) 36' Pham (Mendík), 70' Mendík (Pham)
 

Nedělní poledne nám přineslo utkání plné branek, je těžké vyhrávat zápasy, pokud si někteří hráči myslí, že jsou více než TÝM. Díky souběhu jsme měli omezené možnosti, navíc nás trápí zranění hráčů, nicméně úvod byl skvělý – 10. minuta a vedeme 2:0 po brankách Martina, říkáme si super. Pokračujeme dál ve hře po zemi, ale namísto toho odkup stopera, okamžitá ztráta, žádné zastoupení na stoperu a brankář zaspal. Nedostal se včas pod nohy a spolu s míčem vzal i útočníka, jasná penalta, soupeř snížil, další branka nenechala na sebe dlouho čekat. Opět místo postupné kombinace volíme dlouhý balón, ztráta a zablokování střely vedlo k rohu, kdy jeden z hráčů neměl svého chlapa, který zakončil, přestože tento prostor má mít sám stoper. Do poločasu jsme dokázali opět skórovat, kdy po hezké spolupráci dua Pham – Mendík, zakončil tentokrát Tomáš.

V poločase jsme si řekli, co bychom měli hrát a na co si dát pozor, výsledek? Odkop ze soupeřova vápna, nedodržení úkolů na postech a hráč opět sám na brankáře, to samé i čtvrtá branka. Frustrující pro naše je, že 4× se ujmeme vedení, ale konec je remíza. Nevím, jak to mají někteří hráči, ale vidět slavit soupeře remízu, jako by vyhráli champions league, je slušně řečeno k nakrknutí, ale jedné části je to fuk. Pokud si někteří hráči myslí, že jsou jejich výkony dostačující, tak tomu bohužel není, to platí i o posunu a šanci v prvním týmu, nejdříve to dokazuj zápas, co zápas, soustřeď se na sebe, nekomentuj výkony druhých, pomáhej týmu, protože jsme silní, tak jako je nejslabší náš hráč.

Druhou soutěž hrajeme, aby všichni hráči měli pravidelný rytmus po dlouhé pauze díky komplikacím z důvodu Covidu, ale ne všichni chápou svou roli v týmu, pokud chceš kritizovat jiné, začni u sebe.

Plusy zapasu:
• souhra některých hráčů
• získání zkušeností pro kluky z MD
• střelecké procitnutí Martina

Mínusy zápasu:
• předvedená hra v určité pasáži
• nedodržení hry po zemi
• nedůslednost při standardní situaci


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš