Libuš - Aritma B 2:0 (2:0) - 16.10.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Aritma B 2:0 (2:0)  |  16.10.2021

SK Libuš – SK Aritma Praha B   2:0 (2:0)

Hráno:      16.10.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Sobotka (81' Kocourek), Houdek, Čížek T., Růžička Fil. – Šenk (85' Kubaryč),
  Šupina, Stuchlík (75' Lebl) – Nekola (89' Ondráček), Havlák, Klimeš (72' Voženílek)
Branky:     16' 1:0 Havlák, 31' 2:0 Šupina
ŽK:            Šenk, Stuchlík, Lebl
 

Hostující tým má velmi mladé hráče, kteří však kromě běhání hrají i velmi dobře kombinačně a tak se odehrávala zajímavá partie. Hra byla celkem vyrovnaná a útoky se střídaly na obou stranách. Hosté byli o něco lepší v kombinaci, kdy my jsme opět kazili několik jednoduchých nahrávek a to nás nepouštělo do žádných velkých šancí. Naštěstí defenziva pracovala opět velmi dobře a hosty jsme do šancí nepouštěli.

Naopak v šestnácté minutě po dlouhém pasu Houdka a nedorozumění hostujícího stopera s brankářem se k míči dostal Havlák a střelou z úhlu do prázdné branky nás poslal do vedení. Poté i my udělali dvě chyby na postech stoperů, ale naštěstí hosté nás brankou netrestali, když jednou mířili vedle a podruhé nás podržel Bouška v naší brance, který celý zápas působil velmi jistě. Po půlhodině hry přišel další dlouhý pas Houdka, Šenk vyhrál souboj a další chybu soupeřovi obrany potrestal Šupina, který šel důrazně za míčem a stačil ho včas dopravit do branky hostů před jejich bránícím hráčem. Do konce poločasu jsme měli ještě několik možností navýšit skóre utkání, ale koncovka nás dnes trochu zklamala.

Druhý poločas jsme měli více hru pod kontrolou, ale další gól nám nebyl přán. Hlavně nádherná akce Nekoly, kdy si obhodil dva bránící hráče, volala po brance, ale jeho střelu stačil hostující brankář vytěsnit na rohový kop. Hosté byli již nebezpeční pouze po našich zcela zbytečných chybách, ale v koncovce úspěšní nebyli.

Zasloužené vítězství našeho týmu. Hlavně druhý poločas jsme byli lepší v kombinaci, držení míče, důrazu i pohybu bez míče, což celkově rozhodlo o naší výhře. Další utkání odehrajeme již v PÁTEK 22.10. od 19,00 na UMT Motorlet proti týmu 1999 Praha.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Šupina;   3. Nekola, Bouška


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš