Běchovičtí sršni - Libuš B 3:3 (2:1) - 22.10.2021 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Běchovičtí sršni - Libuš B 3:3 (2:1)  |  22.10.2021

Běchovičtí sršni – SK Libuš B   3:3 (2:1)

Hráno:      17.10.2021 15:30
Hřiště:      Běchovice – tráva
Sestava:   Huth = Najdr – Kumsa – Fialka – Dorazil = Davizi = Konopikhin (61' Tverdyj) – Hlaveš – Waiz
  (73' Socha) – Štulík (45' Havlíček) = Pham (58' Chum)
Branky:     4' a 30' Petrouš; 39' Waiz (Davizi); 63' Havlíček (Tverdyj); 66' Hlaveš; 71' Zeman
 

V nedělním odpoledni jsme zavítali k venkovnímu zápasu proti Sršňům, čekali jsme vyrovnaný zápas, bohužel naše bohorovnost v bránění je alarmující a soupeřům dáváme branky zdarma.

Běžela čtvrtá minuta, když soupeř nakopl míč, vzadu jsme zaspali, pozdě vystoupil Abdi, trefil protihráče a z následné standardní situace protivník skóroval, i přes to, že Ondra míč vyrazil do strany, kromě Jirky nikdo nereagoval na odražený míč a jedna nula pro Sršně. Poté jsme soupeře přehrávali, ale nemohli jsme se dostat k finální přihrávce, která by dovedla hráče ke srovnání. Ve 29. minutě zahráváme standardní situaci, totožnou jako měl protivník, jen s tím rozdílem, že nikdo nebyl na své pozici při odraženém míči, dva hráči, kteří jistili prostor, udělali chybu, kterou se podařilo zachránit na půlce, kdy jsme získali míč zpátky. Přišla nepochopitelná nepřesná přihrávka na paty Kamimu, kterou vystihl soupeř a šel sám, propálil brankáře a budíček. Trochu jsme zamíchali karty, do konce půle se protivník nedostal za půlku, odměnou byla krásná finální přihrávka Kamiho na Wajsíka a ten proměnil.

V úvodu druhé půle jsme se vrhli do totálního útoku a podařilo se nám soupeře nevpustit na naší půli, stále tomu, ale chyběl klid, trochu se prostřídalo. S tím přišla změna, která pomohla k otočení zápasu, nejdříve střelu Dana dopravil dobře postavený Jára a srovnal, chvíli na to byl faulován na hranici vápna Wajsík, soupeř čekal písknutí, nic se nedělo, dobře zareagoval Hlavy a došel si pro gól. Z nula dva na tři dva pro nás, bohužel pět minut poté prohraný souboj a posunutí na rozběhnutého útočníka, který sestřelil na hranici velkého vápna našeho brankáře a do prázdné srovnal.

Poté jsme měli řadu šancí na to, abychom odjížděli s dostatečným náskokem. Pokud neproměňujeme šance, nemůžeme chtít vyhrát, netrefit třikrát prázdnou bránu není smůla, ale nemohoucnost. Soupeři stačí na nás minimum – abychom lovili míč z branky, zatímco i přes hezkou hru my své šance nedáme, hlavu vzhůru a v sobotu před polednem jedeme dál.

Plusy zapasu:
• držení míče, vytváření si šancí
• otočení z nula dva na tři dva pro nás
• hlava nahoře i za nepříznivého stavu

Mínusy zápasu:
• laciné chyby při standardní situaci
• nedůraz
• komunikace a zbrklost v koncovce


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš