Radotín - Libuš 4:6 (1:1) - 02.04.2022 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Radotín - Libuš 4:6 (1:1)  |  02.04.2022


SC Olympia Radotín – SK Libuš   4:6 (1:1)

Hráno:      02.04.2022 14:00
Hřiště:      Radotín – UMT
Sestava:   Fencl – Shaynoha I., Shaynoha M., Kozák – Kenny, Šála, Honzák, Koudela, Sandentskyy -
  Pištora, Beneš
Střídali:   Sony, Sandanus, Kutheil, Havlíček
Branky:     2× Pištora, 2× Kutheil, 2× Sandanus
 

Dnešní zápas jsme odehráli na malé UMT na Radotínu. Od první minuty zápasu jsme byli jasně lepším týmem a to nás odměnilo brankou, bohužel soupeř do konce poločasu dokázal z jediné střely toho poločasu a to ze 40 metrů, takže spíše nákopu vyrovnat. My v první půli nedokázali proměnit 4 tutové šance.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně, ale bohužel vždy jen po vápno, kde stál urostlý radotínský stoper, který dlouhým odkopem vždy překazil naše šance na branku. Čím více jsme tlačili, tím méně se soustředili na obranou část a soupeř z brejku 2× udeřil. Za stavu 3:1 pro Radotín jsme zápas úplně otevřeli a to nás odměnilo brankou, následně červenou kartou pro radotínského brankáře, který netrefil balón, ale jen Pištorovu nohu. Po červené kartě jsme hráli už jen na soupeřově straně a dokázali v klidu soupeři dát ještě 4 branky.

Pochvala pro celý tým, že i na malé UMT, proti dobře bránícímu soupeři a v určitý moment nepříznivému výsledku, jsme se dokázali semknout jako jeden tým a dotáhnout zápas do vítězného konce.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš