ČAFC - Libuš 2:4 (1:1) - 09.04.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > ČAFC - Libuš 2:4 (1:1)  |  09.04.2022

ČAFC Praha – SK Libuš   2:4 (1:1)

Hráno:      09.04.2022 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka, Čížek, Šupina, Růžička Fil. – Stuchlík (69' Lebl), Šenk, Ivančo
  (81' Barnet) – Nekola, Havlák, Klimeš (90' Růžička Fr.)
Branky:     18' 1:0 (p.k.), 30' 1:1 Havlák, 48' 1:2 Stuchlík, 57' 1:3 Klimeš, 64' 1:4 Nekola, 84 ' 2:4,
    v 90' chytil Kořínek p.k.
ŽK:     Havlák, Ivančo
 

Proti velkému aspirantovi v boji o postup do přeboru, jsme přijeli po velmi dobrém vstupu do soutěže a s odhodláním vrátit soupeři podzimní porážku. Na rozdíl od podzimu jsme ale byli skoro v plné síle (na podzim chybělo 6 hráčů) a také to bylo znát, jak na předvedené hře, tak i na výsledku.

Domácí vstoupili do utkání o něco lépe, ale z úvodní převahy nic nevytěžili. Po deseti minutách jsme začali hru vyrovnávat a stále více se tlačit na soupeřovu polovinu. Bohužel nám, hlavně v kolmicích směrem dopředu, nejvíce překážel dost silný vítr, který nám foukal do zad a tak většina míčů utekla do zázemí. V 18. minutě po rohovém kopu a souboji v našem vápně se pískala proti nám penalta, i když měl náš hráč rozbitý ret po ráně loktem, ale údajně jsme faulovali my!!! Domácí penaltu proměnili a šli do vedení. Na nás se křivda dost projevila a i více jsme přiostřili hru, což jsme odnesli naštěstí pouze jednou žlutou kartou, ale na hře to bylo znát.

Po půlhodině hry se uvolnil na polovině hřiště Stuchlík a dlouhým pasem našel Havláka, který si lehce poradil s bránícím hráčem a střelou k tyči srovnal skóre. Do konce poločasu už ani na jedné straně branka nepadla, i když domácí asi po metrovém offside šli sami na Kořínka, který si však poradil a udržel remízový stav.

Druhý poločas už byl v naší plné režii a každý náš útok byl pro domácí nebezpečný. Již ve 48. minutě utekl po pravé straně Nekola, jeho nahrávku sice Ivančo minul, ale míč se dostal ke Stuchlíkovi, který se uvolnil přes dva bránící hráče a střelou k tyči nás poslal do vedení. Za deset minut po krásné kolmici Ivanča utekl všem Klimeš a nadvakrát navýšil naše vedení. Za sedm minut našel ve vápně soupeře Ivančo Nekolu a ten zvýšil na 4:1. V tu dobu byli domácí zralí na pořádný příděl, ale k naší smůle jsme již gólově netrestali, i když možností bylo opravdu hodně.

Ke konci jsme již polevili malinko v koncentraci a šest minut před koncem domácí snížili na dvoubrankový rozdíl. Ještě se nevzdávali a v devadesáté minutě opět po naší zcela zbytečné ztrátě míče a faulu v pokutovém území se pískala penalta. Ovšem Kořínek opět dokázal, že penalty umí a střelu vyrazil. Tím nedovolil žádné komplikace a konec jsme už i s nastavením odehráli v dostatečné vzdálenosti od naší branky a zcela po zásluze dotáhli zápas do vítězného konce.

Skvěle odehrané utkání ve kterém jsme potěšili určitě sebe, ale i naše fanoušky, kterým patří též poděkování za podporu našeho týmu.
Další utkání odehrajeme již v pátek 15.4. od 10:15 na našem hřišti proti mužstvu z Modřan.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. celý tým


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš