Libuš - Modřany 2:1 (1:1) - 15.04.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Modřany 2:1 (1:1)  |  15.04.2022

SK Libuš – SK Modřany   2:1 (1:1)

Hráno:      15.04.2022 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka, Růžička Fr., Šupina, Růžička Fil. – Stuchlík (75' Lebl), Šenk, Ivančo -
  Nekola (85' Kocourek), Havlák (89' Barnet), Klimeš (81' Brettschneider)
Branky:     39' 1:0 Klimeš, 41' 1:1 (p.k.), 60' 2:1 Ivančo
ŽK:     Havlák
 

Sousedské derby jsme zvládli a cenné tři body zůstaly na Libuši.
Oba týmy vstoupily do utkání velmi opatrně s obavou neudělat žádnou zbytečnou chybu. Postupně se však zápas dostával do tempa, ale šancí moc nebylo ani na jedné straně. Hosté se snažili nás ohrožovat dlouhými nákopy a hlavní nebezpečí hrozilo po standardních situacích. Naše obranná činnost však fungovala opět velmi dobře a co jsme nestačili uhlavičkovat, tak si s tím poradil výborný Kořínek v naší bráně.

Naše útoky však začínaly být stále více nebezpečné, ale pořád jsme nemohli najít ten správný rytmus. Ve třicáté minutě po trestném kopu Fr. Růžičky jsme už zvedali ruce, ale skvělý zákrok hostujícího brankáře nám radost překazil. Ta přišla o pár minut později, kdy Ivančo hodil aut k brankové čáře v pokutovém území a skoro od lajny Klimeš patou přehodil vybíhajícího brankáře hostů a míč doplachtil do sítě. Nádherná branka a skvělé provedení od Klimeše, to se vidí opravdu jen výjimečně. Za dvě minuty nato se hosté pokusili o centr z pravé strany míč trefil do ruky Fil. Růžičku a pískala se penalta. Kořínek sice na míč sáhl, ale přesto skončil v naší brance a bylo vyrovnáno. Škoda.

Druhý poločas jsme začali hrát více aktivně a hosté se museli stále více bránit našim útočným akcím. Po hodině hry stačili náš útok ještě zblokovat, ale k odraženému míči na kraji pokutového území se dostal Ivančo a bombou k tyči nás poslal do vedení. Dál jsme hráli velmi soustředěně odzadu a dopředu byli hodně nebezpeční. Bohužel výsledková pojistka nepřišla, i když šance na to byly. Brankář hostů však držel svůj tým ve hře, ale na druhé straně i náš Kořínek vládl ve své činnosti a tak se skóre až do konce utkání neměnilo. Dnes to byl spíše boj, ale v utkáních s tímto soupeřem to většinou tak bývá. Hráči hráli s obrovskou chutí, bojovností a snahou urvat tři bodíky i pro našeho předsedu, který slavil kulaté narozeniny, což se nakonec povedlo a mohlo se jít oslavovat.
Zasloužené a vydřené vítězství.
Další zápas odehrajeme v neděli 24.4. od 17:00 na hřišti Přední Kopaniny.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Ivančo;   2. Šupina;   3. Kořínek, Šenk


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš