ČAFC - Libuš B 2:3 (0:1) - 23.04.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > ČAFC - Libuš B 2:3 (0:1)  |  23.04.2022

ČAFC Praha – SK Libuš B   2:3 (0:1)

Hráno:      23.04.2022 12:45
Hřiště:      ČAFC – tráva
Sestava:   Ďurinik, Fialka, Borovička, Kumsa – Socha, Huth, Davizi, Dorazil, Štulík – Pham, Holička
Střídali:   Tverdyj, Chum
Branky:      34' 0:1 Pham (Davizi), 57' 1:1 Huňka, 62' 1:2 Pham (Socha), 85' 1:3 Tverdyj (Pham),
     87' 2:3 Huňka
 

Po minulém nezdaru a slepené sestavě jsme dnes měli o něco širší výběr hráčů, i když ne o moc. Domácí na nás nastoupili aktivní hrou a snažili se nás napadat již od rozehrávky od brankáře. S tím jsme si poradili a postupem času otupili domácí tlak. Bylo vidět, že se kluci na začátku trochu hledají a sehrávají, opět v tomto složení a na postech, kde dlouho nehráli, či po zranění získávali teprve praxi. Na dívání to nebylo nejkrásnější utkání, ale jinak mu nechybělo naprosto nic od gólů, po emoce na hřišti i v hledišti, takže to mělo šťávu, navíc napínavé až do posledních sekund. Po úvodním tlaku, kdy jsme přežili šance domácích, jsme se dostali i my do šancí – Tom si nejdříve prohlížel domácí vápno a srovnával mušku, aby mohl krásně přízemní střelou nás poslat do vedení, s hubeným náskokem i díky obětavosti hráčů jsme šli do kabin.

Po přestávce jsme hrozili z protiútoků, ale největší nebezpečí hrozilo ze standardní situace domácích, po jedné takové přišlo vyrovnání, když to jeden z našich místo normálního odehrání posunul patou přímo na nohu domácího střelce a bylo srovnáno, ale náš kapitán byl při chuti, převzal míč od Michala a vrátil vedení na naši stranu. Poté opět boj o každý metr, spousta soubojů, fotbalová krása nikde. Klukům docházely síly, došlo k vystřídání a Dan své narozeniny oslavil stylově, po zákroku, který nechceme vidět, díky rozběhnutí a podklouznutí smetl domácího hráče a dostal pouze žlutou, i když jsme už počítali s nejhorším, o to větší spokojenost mohl mít, když ve sprinterském souboji předběhl domácího stopera a zakončil k tyči na 3:1 pro nás, to nikdo netušil, že to bude branka vítězná.

Všem dík za výkon, když ne fotbalově, tak srdcem, příště nic nepodcenit s posledním celkem, naopak potvrdit dnešní výkon a přidat trochu koření v podobě hezkých fotbalových okamžiků.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš