Libuš - Kbely 9:0 (5:0) - 23.04.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Libuš - Kbely 9:0 (5:0)  |  23.04.2022


SK Libuš – Spartak Kbely   9:0 (5:0)

Hráno:      23.04.2022 17:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Michal (62' Hop), Kami (52' Dory), Alf, Zrzi – Caltič, Beny, Naidy, Duby (72' Tomáš) -
  Hlavi – Dan
Branky:     9' Caltič (Zrzi), 39' Duby (Dan), 40' Duby (Dan), 41' Dan (Kami), 45' Alf (p.k.), 59' Hlavi (Zrzi),     66' Caltič (Dan), 74' Caltič (Dan), 81' Hlavi (Dan)
 

Od pondělí jsme se soupeřem řešili, kdy se bude zápas hrát a jestli se vůbec bude hrát. Důvod byl, že mají málo hráčů (5 kluků) a ještě hrají stejně jako jejich mladší dorost a že než, aby jezdili přes celou Prahu, tak raději cestu ušetří a prohrají kontumačně. Nakonec soupeř dorazil a my jsme mohli odehrát zápas. Podobný problém jsme už s Kbely řešili, když jsme hráli u nich! Jen pro zajímavost šest kluků z naší dnešní sestavy odehrálo 3 hodiny před zápasem celý zápas za B tým a Beny s Naidy se vrátili do sestavy po úrazu a nemoci po jednom tréninku. Bohužel nám vypadl Alex, který podstoupil operaci. Přejeme mu brzké uzdravení a těšíme se až bude opět s námi. Dnešní zápas kluci věnovali Alexovi!

Na soupeře jsme hned od začátku vlétli a už v první minutě vystihl Dan špatnou rozehrávku brankáře, ale osamocen v malém vápně se šance zalekl a branku střelou minul. V tlaku jsme pokračovali, ale co dokážeme neproměnit, je až zarážející! V páté minutě to mělo být 4:0, v sedmé 6:0, ale realita byla 0:0.
V 9. minutě jsme se už konečně dočkali. Přesnou kolmicí za obránce našel Zrzi Caltiče, který si otevřel dnešní střelecký účet – 1:0. Prvních třicet minut jsme soupeře nepustili z obranné poloviny, bohužel dál pokračovala naše nemohoucnost v proměňování šancí. Poté se také osmělili hosté, kdy po hezké individuální akci kapitána a náśledné jeho střele míč skončil na našem břevně. V posledních šesti minutách prvního poločasu přišla naše branková smršť. Nejprve se Dan po několika neproměněných šancích rozhodl raději nahrávat a ve 39. minutě dobře vyřešil situaci 2 na brankáře a nahrál do prázdné Dubymu – 2:0. To samé se opakovalo o minutku později na 3:0. O další minutku skvěle vysunul Kami Dana a ten přehodil bezmocného brankáře = 4:0. V závěru poločasu byl v samostatném nájezdu ve vápně podražen Dan a kopali jsme pokutový kop, který bezpečně proměnil Alf – 5:0. Tak také první poločas skončil.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak kvalitní. Šestou naší branku přidal po nahrávce Zrziho Hlavi na 6:0. Kontrolovali jsme zápas a chtěli přidat další branky. To se nám povedlo po hezké individuální akci Dana, který centrem našel Caltiče a ten se hlavou hezky prosadil na 7:0. Caltič zkompletoval dnešní hattrick opět po nahrávce Dana v 75. minutě = 8:0. Šimonovi gratuluji k dnešnímu hattricku a věřím, že těchto radostných okamžiků bude daleko více. Konečnou podobu zápasu dal důrazem před brankou Hlavi – 9:0.

Kluky dnes musím pochválit, jak zápas zvládli! Marodi se až na Menďase s Alexem už pomalu zapojují do tréninku a o víkendu mají celé zápasy v nohách. Věřím, že už jsme si všechno vybrali a kluci se dostanou do plného tréninku a zápasového vytížení.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš