Př. Kopanina - Libuš 3:4 (1:2) - 24.04.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Př. Kopanina - Libuš 3:4 (1:2)  |  24.04.2022

FC Přední Kopanina – SK Libuš   3:4 (1:2)

Hráno:      24.04.2022 17:00
Hřiště:      Kopanina – tráva
Sestava:   Bouška – Čížek, Růžička Fr., Šupina, Růžička Fil. – Stuchlík (85' Brettschneider), Šenk,
  Ivančo – Nekola (79' Lebl), Havlák (90' Sobotka), Klimeš
Branky:     11' 0:1 Havlák, 23' 1:1, 29' 1:2 Klimeš, 56' 2:2, 75' 2:3 Klimeš, 85' 3:3, 87' 3:4 Havlák
ŽK:     Stuchlík, Sobotka
 

Domácí v boji o záchranu byli posíleni o několik hráčů z A týmu a tak se hrál na mokrém, ale zcela regulérním, terénu velmi zajímavý zápas. Domácí začali mírným tlakem, který jsme ustáli a postupně i my se více a více věnovali i útočné činnosti. Hned v jedenácté minutě posunul dnes výborný Klimeš na Havláka a ten nás přízemní střelou poslal do vedení. Dál se hrálo nahoru-dolu, ale na obou stranách zakončení nebylo příliš přesné. Ve dvacátétřetí minutě kopali domácí trestný kop zhruba z dvaceti metrů a povedl se náramně, když míč vymetl pravou šibenici naší branky a bylo srovnáno. Ovšem krásné branky umíme dávat i my a po šesti minutách po centru Nekoly z pravé strany se do míče položil „nůžkami“ Klimeš a nádhernou ranou k zadní tyči nás poslal do vedení. To byla skutečně fotbalová paráda. Bohužel další naše střely (Ivančo, Havlák, Nekola, Klimeš, Šupina, Stuchlík) v domácí brance neskončily a s ruchovými útoky domácích si naše obrana v čele s Bouškou poradila, tak jsme šli do šaten jen s jednobrankovým náskokem.

Do druhého poločasu domácí posílili ještě více svoji útočnou činnost a opět nás malinko přimáčkli na naší polovinu. My jsme však reagovali rychlými kontry a tak se bylo skutečně nač koukat. V padesátéšesté minutě kopali domácí ze strany dost přísně nařízený trestný kop z kterého se dostali do slabého zakončení, ale bohužel pro nás Bouška v naší bráně na bahnitém terénu podklouzl a míč doskákal do naší svatyně a bylo opět srovnáno. Naše akce však byly stále více a více nebezpečnější až přišla sedmdesátápátá minuta, kdy Ivančo vymyslel průnikovou nahrávku na Klimeše, který se v koncovce nemýlil a poslal nás do vedení. Pojistit výsledek mohl hlavně Havlák, ale jeho tři 100% šance brankou neskončily, kdy jednou minul a dvakrát vynikl domácí brankář. Mohli jsme už zápas v klidu dohrát, ale bohužel, navíc pět minut před koncem přišel další trestný kop pro domácí, opět tak kolem 20m a další vymetená šibenice naší branky znamenala vyrovnání. Naštěstí na nás bylo jasně vidět, že chceme vyhrát, tak jsme se vrhli do útoku a hned za dvě minuty přišla odměna. Klimeš utekl po levé straně, k míči se dostal Lebl, kterému ještě domácí jemně střelu zblokovali, ale míč se dostal ke zcela volnému Havlákovi a ten už se nemýlil a poslal nás do vedení.

Závěrečný tlak domácích jsme ustáli a odehráli navíc velmi aktivně. Pískal se konec a tím další úplně zasloužené vítězství našeho mužstva. Dnes hráči opět zaslouží plné uznání za předvedený výkon a s tím související výsledek. Další utkání odehrajeme v sobotu 30.4. od 10:15 na domácím stadiónu, kdy přivítáme mužstvo Zlíchova.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Klimeš;   2. Šupina, Ivančo;   3. Růžička Fr., Šenk


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš