Vršovice - Libuš 0:4 (0:3) - 27.04.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Vršovice - Libuš 0:4 (0:3)  |  27.04.2022

SK Union Vršovice – SK Libuš   0:4 (0:3)

Hráno:      27.04.2022 17:00
Hřiště:      Vršovice – tráva
Sestava:   Maty – Michal (65' Ondra H.), Kami (60' Dory), Alf, Zrzi – Caltič (74' Abdi), Beny, Hlavi, Duby
  (80' Jirka B. ) – Tomáš – Dan
Branky:   16' Zrzi (Dan), 33' Zrzi (Dan), 35' Zrzi (Dan), 72' Caltič (Zrzi)
 

Ve čtvrtfinále poháru jsme se opět po týdnu představili ve Vršovicích, kde nás čekal místní celek Unionu.
Bohužel nám v týdnu kvůli operaci vypadl Naidy a tak kluci dnešní zápas věnovali a odehráli pro něj. Honzovi všichni přejeme brzké uzdravení a těšíme se až bude opět s námi!
Po dlouhé době se v sestavě týmu objevilo duo Abdi a Jirka, věřím, že už si oba všechny zdravotní lapálie vybrali a brzy se dostanou do herní kondice a pohody.

Dnešní zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou a domácí jsme nepustili do žádné vyložené šance. Sami jsme se po několika zahozených šancích v 16. minutě dostali do vedení povedenou akcí, kdy Dan zprava centroval přes celou branku a na druhou tyč, kdy akci dobře doplnil Zrzi a hlavou na vzdálenější tyč se krásně prosadil – 0:1.
Dál jsme byli dominantní na balónu a hledali cestičky k dalším brankám. Druhá naše branka padla opět po spolupráci Dana se Zrzim a ten si ve 33. minutě připsal druhou dnešní branku – 0:2. Zrzi dokonal svůj dnešní hattrick hned o dvě minuty později, kdy se hlavou prosadil po rohovém kopu zahrávaným kým jiným, než Danem – 0:3. Zrzimu gratuluji k hattricku a věřím, že bude více takové radosti!!! Tak má hrát moderní obránce! Po včerejší příhodě na tréninku, mám o to větší radost, že dnes takhle hrál! Tímto výsledkem skončil první poločas.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, dál jsme drželi otěže zápasu pevně v rukou, jen nám nebylo přáno přidat další branky a že jsme šance a ne malé měli. Duby dnes neměl střelecké kopačky, po centru dvakrát trefil brankáře, který by neměl vůbec šanci zasáhnout, kdyby to Duby trefil čistě. Poslední naší branku dal po krásném centru Zrziho Caltič, který se opět prosadil hlavou –0:4. A tak jsme zvládli i druhý zápas ve Vršovicích a už se těšíme na semifinále!

Kluky dnes pochválím za týmový výkon, kdy jeden makal za druhého! Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš