Hostivař - Libuš 0:3 (0:0) - 11.05.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Hostivař - Libuš 0:3 (0:0)  |  11.05.2022


SK Hostivař – SK Libuš   0:3 (0:0)

Hráno:      11.05.2022 17:30
Hřiště:      Hostivař – tráva
Sestava:   Maty – Michal (42' Menďas ), Kami (35' Dory), Alf, Zrzi – Caltič (70' Jirka F.), Beny, Koza
  (75' Jirka B.), Duby (80' Nuru) – Tomáš (80' Abdi) – Dan
Branky:   48' Duby (Koza), 60' vlastní, 66' Duby (Dan)
 

Semifinále poháru a opět venku, tentokrát na krásné trávě v Hostivaři.

Zápas začal, běžela druhá minuta a Dan se řítil sám na brankáře. Bohužel nedal. Tím naše celá aktivita v prvním poločase skončila. Rozehrávka byla pomalá, když už jsme kombinací přehráli první vlnu, tak přišla ztráta. Chyběl nám pohyb a nemohli jsme se vůbec dostat do hry, mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám a sami jsme moc nechtěli. Bohužel to v zápasech, které se hrají v týdnu po škole a navíc ve velkém vedru bývá, že je to takové ospalé.

V poločase jsme si museli hlasitěji vyjasnit, co chceme hrát a hlavně, jak budeme hrát.
Druhý poločas byl o poznání lepší, kluci začali mít dobrý pohyb a začali jsme soupeře přehrávat. Ve 48. minutě se dostal k odraženému balónu Duby a velmi chytře z třiceti metrů přehodil vyběhnutého brankáře, podobně jako nedávno v lize Plavčič – 0:1. Dál jsme byli aktivní a soupeře zatlačili, přicházely akce, které jsme konečně začali hrát ze stran. Po rychlé kombinaci z pravé strany dával Dan prudký centr před branku, kde jsme dobře ve velkém počtu Dana doplnili a domácí obránce si centr srazil do branky – 0:2. Druhou svoji branku v zápase přidal po nahrávce Dana Duby – 0:3. Vypracovali jsme si další šance, ale po hříchu jsme další branky nepřidali a tak konečné skóre zůstalo 3:0 pro naše kluky.

Dnes to od nás nebyl moc povedený zápas i když druhý poločas byl o poznání lepší, tak se dá říci, že to byla taková utrápená výhra, ale i ta se počítá.

Už se všichni těšíme na finále, které se hraje 25.5. od 18:00 hod. ve Štěrboholích a naším soupeřem bude Zličín. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit a společně si finále užijeme!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
I dnes jsme se přesvědčili, že se máme ještě hodně co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš