Libuš B - Uhelné sklady 8:0 (3:0) - 01.05.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - Uhelné sklady 8:0 (3:0)  |  01.05.2022

SK Libuš B – SK Uhelné sklady   8:0 (3:0)

Hráno:      01.05.2022 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Huth – Fialka, Borovička, Kumsa – Socha (46' Chum), Karabynosh (56' Myrzabekov), Kozák,
  Dorazil – Calta (46' Tverdyj), Pham (46' Holička), Waiz
Branky:      28' 1:0 Karabynosh (Pham), 32' 2:0 Calta (Pham), 35' 3:0 Dorazil (Calta), 62' 4:0 Waiz
    (Tverdyj), 72' 5:0 Myrzabekov (Kumsa), 78' 6:0 Waiz (Tverdyj), 88' 7:0 Dorazil (Kumsa),
    89' 8:0 Tverdyj (Dorazil)
 

V nedělním dopoledni jsme odehráli utkání z povinnosti proti poslednímu celku, které bylo v naší režii. Na některých hráčích bylo vidět, že v noci byli čarodějnice, protože je na tolik začarovali, že asi nerozuměli pokynům a týmové hře, o které jsme si řekli v šatně!

Naše útočné duo dostalo za první půlku od hráčů ze zálohy pouhé tři přihrávky, ostatní míče si museli kluci vybojovat, nebo chodit do hloubi pole, protože jejich spoluhráči zapomněli přihrávat! Díky tomu prvních 25 minut bylo utrpení, vykoupila nás až rychlá akce, kdy díky sklepnutím si vzal míč Žéňa a došel si pro penaltu, kterou sám proměnil, chvilku na to Tomáš udržel míč a přihrál Šímovi, který si ve svém prvním startu za bégo připsal branku a následně i asistenci po gólu Vojty, který se trefil po áčku poprvé i za béčko.

Poté jsme mohli sledovat festival zahozených šancí, kdy Vojta mohl z levé zálohy dát tři branky za půlku. Fotbal je již dávno vymyšlený, stačí jen kdybychom se drželi základu týmové hry, dokázali přihrát lépe postavenému hráči, než jít do zakončení proti přesile.

Začátkem druhé půle jsme prostřídali kluky, co jeli na další utkání, i když na střídání byli jiní hráči! Začátek druhé půle měl stejné schéma jako úvod první, tím bylo sólování tří hráčů, oproti týmovému pojetí. V šedesáté minutě přišlo výborné přenesení Ondry Holičky na Dana, který to sklepl Fílovi W. a on konečně na desátý pokus dal branku a začal konečně i týmověji hrát. Dnešek byl premiérový den pro více střelců – po krásné kombinaci, kde putoval míč po ose na jeden dotek od Kozy k Brunovi, který přistrčil do náběhu Abdimu a ten servíroval na zlatém podnosu míč pro Nura a bylo to pět nula. Krásná akce, jako z tréninku – jen místo tyčí a kuželů stáli protihráči. Poté přišla krásná ulice na Dana, ten opět sklepl na Fílu a další branka v síti. Poté jsme opět mohli sledovat pár individuálních akcí, ale bez efektu. Poté opět hezká akce středem, následná výměna pozic a Abdi prostrkával Vojtovi na sedm nula. Hned po rozehrání jsme získali míč a pokusili se zakončit, ale bylo odvráceno na roh, který jsme zužitkovali – na zadní tyči svedl souboj Vojta, od kterého propadl míč k zavírajícímu Danovi a přes Doriho propálil na konečných osm nula.

Máme radost z vítězství, ale ne z předvedené hry v určitých pasážích, snad si kluci uvědomí, že týmová hra je základ, díky které vynikají poté i individuální výkony, to znamená, jestliže budeš pracovat pro tým, on ti to vždy vrátí. Ne vše hrát jen na sebe a přihrávat, když už nemůžeš nebo jsi to zadrbal.

Nyní nás čeká o víkendu zápasové volno, které hráči vyplní tréninkovou jednotkou a následující víkend přivítáme první celek, který v sezóně má jediné klopýtnutí, to z utkání na domácí půdě proti nám. Nyní nás dělí bod, i když první celek má dva zápasy k dobru, tak proč ho nepozlobit a zkusit se rvát do poslední chvíle i v další soutěži.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš