Libuš - Př. Kopanina 7:1 (4:0) - 21.05.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Libuš - Př. Kopanina 7:1 (4:0)  |  21.05.2022

SK Libuš – FC Přední Kopanina   7:1 (4:0)

Hráno:      21.05.2022 11:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Michal (63' Hop), Kami (78' Jirka F.), Alf, Zrzi – Caltič (63' Tomáš), Beny (78' Naidy),
  Hlavi (63' Menďas), Duby (48' Dory) – Alex (78' Abdi) – Dan
Branky:        8' Caltič (Kami), 15' Caltič (Beny), 16' Dan (Duby), 27' Alex (Duby), 54' Zrzi (Dan), 62' Dory,
      72' Alf (p.k.)
 

Dvaadvacáté kolo nám do cesty postavilo druhý celek tabulky, Přední Kopaninu. Na Kopanině jsme po špatném výkonu ztratili jediné body v soutěži a tak jsme to chtěli soupeři vrátit i s úroky.

Od začátku utkání bylo vidět, že to kluci myslí vážně a do soupeře se zakousli. Naše první branka po dobré hře Matyho v brance, který místo odkopu zvolil ve vápně kličku a posunul balón na Kamiho, který průnikovou nahrávkou mezi obránce vyzval Caltiče k samostatnému nájezdu na brankáře. Šíma si s tím velmi dobře poradil a poslal nás do vedení 1:0. Dál jsme na hřišti dominovali. V 15. minutě chytře Beny prohodil balón na Caltiče, který se opět nemýlil a bylo to už 2:0. Hned z rozehrávky kluci dobře napadali a získali tím balón, hned přišel rychlý přesun do útoku a po ose Duby – Dan naše vedení už bylo o tři branky – 3:0.
Soupeře jsme do žádné šance ani náznaku šance nepouštěli, naopak jsme byli pořád nebezpeční. Brankář v brance hostů předvedl několik dobrých zákroků a tím Kopaninu držel od většího přídělu. Gólově jsme se prosadili po hezké kombinaci a centru Dubyho na Alexe, který zvýšil na 4:0. Tímto velmi lichotivým výsledkem pro soupeře také skončil první poločas.

O přestávce jsme se vydýchali, řekli si dál, jak chceme hrát a šlo se na věc. Bohužel druhý poločas už od nás nebyl vidět týmový výkon, přibylo více individuálních akcí a v zakončení místo nahrávky na lépe postaveného spoluhráče, jsme stříleli.., atd. I soupeř se dnes prosadil a to z jediné střely na naší branku, když zahrával za půlí přímý kop, tak dlouhým nákopem na vápno, kde jsme balón nejdříve podskočili, pak vůbec nereagovali na propadnutý balón, který si ve vápně našel soupeř, který situaci dobře vyřešil a Matymu nedal šanci zasáhnout. Chyby jsme si řekli i ukázali a snad se z toho poučíme.
Naše odpověď přišla záhy, Zrzi si vyměnil balón s Danem a pak zakončil na přední tyč – 5:1. Šestou branku přidal v poslední době velmi produktivní Dory – 6:1. Závěrečnou branku v zápase dal po faulu na Dana z pokutového kopu Alf a stanovil na konečných 7:1 pro naše kluky.

S výsledkem jsme spokojeni (škoda laciné inkasované branky), ale ne už tak s hrou v druhém poločase, kdy jsme nehráli jako tým.
Kluky dnes pochválím za první poločas, kdy na hřišti bylo pouze jedno mužstvo a to naše. Na druhou stranu bych výsledek moc nepřeceňoval, protože dnes byl soupeř pouze stínem týmu z podzimu, kdy hrál úplně jiný fotbal. Dnes mi přišlo, že už před zápasem byli smířeni s tím, že prohrají.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš