Újezd n/Lesy - Libuš B 2:8 (0:5) - 22.05.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Újezd n/Lesy - Libuš B 2:8 (0:5)  |  22.05.2022

FK Újezd n/Lesy – SK Libuš B   2:8 (0:5)

Hráno:         22.05.2022 13:00
Hřiště:        Újezd – tráva
Sestava:   Huth – Fialka, Borovička, Kumsa – Štulík (54' Socha), Najdr (54' Chum), Holička, Dorazil -
  Mendík, Pham, Hlaveš (54' Myrzabekov)
Branky:      19' 0:1 Mendík (Holička), 22' 0:2 Dorazil, 29' 0:3 Dorazil (Hlaveš), 32' 0:4 Pham (Mendík),
      44' 0:5 Kumsa (Najdr), 54' 1:5 Deutsch (p.k.), 60' 1:6 Pham (Socha), 70' 2:6 Vojta,
      86' 2:7 Myrzabekov (Kumsa), 89' 2:8 Dorazil (Pham)
 

V neděli po poledni jsme zavítali na východ Prahy, kde sídlí místní FK Újezd v krásném komplexu, proto možná padaly i hezké branky během zápasu.
Do zápasu jsme vkročili dobře, vytvořili si pár šancí, ale bez většího tlaku v zakončení, tak nás mohli domácí potrestat dvakrát, jednou nás zachránil Huťas v bráně a pak Boro vyhlavičkoval tečovanou ránu, která by skončila gólem. Tento moment nás nakopl nebo spíše probudil některé hráče z diskotéky a začaly padat pěkné branky, po rychlém přechodu do útoku narýsoval mezi stopery pěknou přihrávku Ondra, kde si míč ideálně převzal Marťas a nedal vyběhnutému brankáři šanci, hned na to jsme mohli dát dvě branky po rohu, ale nic z toho. Běžela třicátá minuta a na naší půlce vypíchl míč Dory, neváhal a namířil si to po lajně směrem k vápnu, když se ho kus před vápnem snažil zastavit protihráč, tak napřáhl z 25 metrů a krásně na přední tyč kousek od šibenice. Po dalším útoku byl faulován Hlavy, Najdy rozehrál, jak jsme si přáli na Fílu a ten poslal střílený centr do vápna, kde si dlouhé nohy Doryho našli míč a bylo to tři nula, opařeného soupeře dorazil chvíli na to Tom, kdy po prostrčení si poradil opět se vším a podél padajícího brankáře dal další hezkou branku. Do poločasu jsme si na hřišti dělali, co jsme chtěli, důkazem byla i další akce, kdy si na lajně vyměnili pozice Honza s Abdi, který si naběhl do vápna a uklidil od něj střílenou přihrávku patou do brány.

V půli jsme si řekli, že nepolevíme a užijeme si zápas, nevíme proč, ale když toto řekneme, tak to vždy stojí za prd a důkazem byl vstup do druhé půle. Abdi se zbytečně zbavil míče odkopem, i když jsme mohli hrát konstruktivně, následoval aut, pomalé převzetí protihráčů a Boro byl později v souboji = penalta, ta domácí nakopla k výkonu, kdy přidali ještě jednu branku, naši na sebe koukali, jako by jim ulétly včely, naštěstí se z toho oklepali a důstojně dohráli zápas, kdy i druhý poločas vyhráli po brankách Toma, který dostal krásnou přihrávku od Michala z lajny, zbavil se protihráče a zakončil nechytatelnou střelou za záda domácího brankáře. Poté vyslal Abdi přihrávkou Nura do křídla, který se přešlápnutím ala CR7 zbavil protivníka a vypálil na vzdálenou tyč téměř do šibenice za bezmocného brankáře. V poslední minutě základní hrací doby jsme se dostali ještě do tlaku, kdy domácí podržel gólman, ale série našich střel, která byla blokována se nakonec po neúspěšných nůžkách Nura a přihrávce Toma dostala k Dorymu, který propálil vše, co bylo v cestě a završil tím svůj první hattrick ve starším dorostu.

Gratulace klukům k vítězství, ale pozor na hluché pasáže v našem podání, které se můžou jindy vymstít, stále je o co hrát.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš