Aritma B - Libuš 2:0 (0:0) - 28.05.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Aritma B - Libuš 2:0 (0:0)  |  28.05.2022


SK Aritma Praha B – SK Libuš   2:0 (0:0)

Hráno:      28.05.2022 16:00
Hřiště:       Aritma – UMT
Sestava:   Bouška – Sobotka (79' Ondráček), Kocourek, Šupina, Růžička Fil. – Brettschneider
  (61' Beneš), Šenk, Ivančo – Nekola (67' Dutčak), Havlák, Lebl
Branky:      75' 1:0, 85' 2:0
ŽK:             K­ocourek
ČK:             35' domácí
 

Leží na nás obrovská deka a bohužel se nám ji nedaří ze sebe sundat. Dnes jsme mohli vyhrát třeba o pět branek, ale nejsme schopni již třetí zápas vstřelit gól a to nás nejvíce sráží. Dnes se hráčům nedá ani nic vytknout, bojovali, kombinovali, stříleli, ale vše málo platné.

Již v první minutě vysunul Ivančo Havláka, který šel sám na domácí branku, ale jeho střela šla jen těsně vedle. Za malou chvilku běžel sám na branku dnes velmi aktivní Lebl, ale před pokutovým územím byl faulován a to pro domácího hráče jen za žlutou kartu. Hrál se celkem svižný fotbal za naší uzemní převahy, ale branka nepadla, ani na jedné straně. Navíc domácí hráč ve 35. minutě znova fauloval pronikajícího Lebla a po druhé žluté šel do sprch, kde měl ovšem být již po prvním faulu. Naše převaha se stupňovala, ale do poločasu branka nepadla.

Druhý poločas jsme doslova kralovali, ale šance Ivanča, Nekoly, Lebla, Dutčaka, Havláka skončily buď na tyči, nebo se blýskl domácí brankář či šel míč těsně mimo. Domácím se patnáct minut před koncem povedl jeden z ojedinělých brejků a bohužel pro nás šli do vedení. Ještě více jsme se hnali za alespoň vyrovnáním, ale vše bylo marné. Navíc pět minut před koncem jsme udělali individuální chybu a domácí nás potrestali v podobě druhé branky.

Konec jsme byli už spíše v křeči něco vymyslet a tak odjíždíme s třetí prohrou v řadě a navíc opět bez vstřelené branky. Pozitivem byl výkon našich mladíků, kteří v létě přijdou z dorostu. Snad se nám podaří naskočit zpět na vítěznou vlnu již v dalším kole, kdy hostíme na domácím hřišti v sobotu 4.6. od 10:15 mužstvo 1999 Praha.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Lebl;   2. Šenk   3. Kocourek

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš