D. Chabry - Libuš 0:1 (0:1) - 29.05.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > D. Chabry - Libuš 0:1 (0:1)  |  29.05.2022


SK Dolní Chabry – SK Libuš   0:1 (0:1)

Hráno:      29.05.2022 14:00
Hřiště:      Dolní Chabry – tráva
Sestava:   Maty – Michal, Kami (66' Jirka F.), Alf, Zrzi – Caltič (66' Tomáš), Beny (46' Naidy), Menďas
  (85' Abdi), Hlavi (85' Jirka B.) – Alex – Dan
Branky:         40' Menďas (Alex)
ŽK:             77' Michal
 

Po čtyřech dnech od vítězství ve finále poháru nás čekal venkovní zápas v Dolních Chabrech. K zápasu toho nejde moc psát, protože oslavy byly asi dlouhé a divoké a na našem výkonu to bylo hodně vidět…

Opět jsme se vrátili ke hře do hlubokého obranného bloku, kdy jsme si balón posouvali zprava doleva. Bohužel bez nějakého překvapivého prostrčení, vše stereotypně, ve špatném, pomalém pohybu. Veškeré centry končily na stoperech domácích, žádné zakončení. Zápasu nepomohla ani dvacátá minuta, kdy Dan dostal balón za obránce a postupoval sám na brankáře, jenže domácí stoper uklouzl a Dana podrazil. Správně viděl červenou kartu, ale to nám hru spíše více zkomplikovalo. Ve čtyřicáté minutě tvrdě vystřelil za vápnem Alex, odražený balón dobře dohrál Menďas a poslal nás do vedení 1:0. V následné minutě se opět Menďas dostal za záda obránců, ale místo střely si dal balón dalším dotykem a ten mu odskočil od nohy.

Druhý poločas probíhal ve stejném scénáři. Když už jsme se dostali do zakončení, tak to bylo zbrklé a nepřesné. Trochu kreativity nám přinesl Naidy, který několikrát vymyslel průnikovku mezi obránce. Z jedné z nich byl ve vápně faulovám Dan a my měli možnost kopat pokutový kop, ke kterému se postavil Alf, balón namířil vedle a nad domácí branku..

Zápas skončil naším hubeným vítězstvím 1:0.
Než výsledek, tak mě spíše mrzí naše hra, na kterou se nedalo vůbec koukat.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš