Cholupice - Libuš 5:2 (1:2) - 12.06.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Cholupice - Libuš 5:2 (1:2)  |  12.06.2022

TJ Sokol Cholupice – SK Libuš   5:2 (1:2)

Hráno:      12.06.2022 17:00
Hřiště:       Cholupice – tráva
Sestava:     Kořínek – Kocourek, Růžička Fr., Šupina, Růžička Fil. – Stuchlík (46' Brettschneider),
    Šenk, Ivančo – Lebl, Nekola (46' Havlák), Klimeš (75' Dutčak)
Branky:      20' 0:1 Lebl, 24' 0:2 Nekola, 36' 1:2, 60' 2:2, 73' 3:2, 76' 4:2, 81' 5:2
ŽK:              Šenk, Růžička Fr.
 

Začátek utkání začal mírnou převahou domácích, kteří hýřili aktivitou a nám chvilku trvalo, než jsme chytili tempo hry. Následně jsme začali hru srovnávat a postupem času měli více ze hry my a s tím i velké šance, které bohužel pro nás neskončily gólem. Ve dvacáté minutě Šenk hezkou kolmicí vysunul Lebla, který prostřelil domácího brankáře a poslal nás do vedení. Za čtyři minuty unikl po levé straně Klimeš a jeho nahrávku přes malé vápno uklidil nabíhající Nekola a zvýšil náš náskok. Domácí byli doslova opaření a my zahazovali šance za šancí, jak na běžícím pásu. Do konce poločasu jsme šli pětkrát sami na brankáře, ale další gól jsme už nepřidali a navíc domácím se v 36. minutě podařilo snížit po odražené střele od tyče, i když postavení dorážejícího hráče bylo hodně na hraně offsidového postavení, tak branka platila. Do kabin se odcházelo za našeho jen jednobrankového vedení, i když o osudu zápasu mohlo být již rozhodnuto. Navíc jsme byli nuceni o poločase, kvůli zdravotnímu stavu hráčů, dvakrát střídat.

Prvních patnáct minut druhého poločasu jsme měli hru pod kontrolou, což nás dost ukolébalo a přišla hrubka v rozehrávce, rychle hozený aut a vyrovnávací branka domácích. Tento darovaný gól do té chvíle neškodné domácí mužstvo doslova nakopl a během posledních pětadvaceti minut nás jednoznačně přehráli a na rozdíl od nás svoje možnosti proměnili a tak nakonec odjíždíme s porážkou, i když jsme byli dvě třetiny utkání lepším týmem. Tento závěr nám pokazil veškerou snahu a hru, kterou jsme se do té doby prezentovali.
Poslední zápas odehrajeme v sobotu 18.6. od 10:15 na domácím hřišti proti mužstvu Braníku.

Alespoň touto cestou chceme moc poděkovat domácím funkcionářům a pořadatelům, kteří nám v 65. minutě pomohli při zdravotním kolapsu našeho vystřídaného hráče na lavičce náhradníků. Naštěstí hráč se během chvilky probral a měl by být v pořádku.
Děkujeme!

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Šenk;   3. Ivančo


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš