Dukla JM - Libuš B 1:4 (0:2) - 11.06.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Dukla JM - Libuš B 1:4 (0:2)  |  11.06.2022

FK Dukla JM – SK Libuš B   1:4 (0:2)

Hráno:      11.06.2022 13:00
Hřiště:        Mikulova – UMT
Sestava:   Ďurinik – Fialka, Borovička, Kumsa – Socha (63'Myrzabekov), Pelant, Waiz, Holička (56'Huth),
  Dorazil – Pham, Krejčí (56'Tverdyj)
Branky:     17' 0:1 Pham (Pelant), 26' 0:2 Krejčí (Pelant), 48' 0:3 Dorazil (Pham), 60' 0:4 Pelant (Socha),
     87' 1:4 Sanni
 

Za úporného vedra jsme nastoupili na umělé trávě proti domácí Dukle, oproti minulému zápasu jsme provedli nějaké změny, což bylo znát zvláště na určitém postu.

Od úvodu jsme domácí k ničemu moc nepouštěli, a naopak jsme přecházeli do rychlých protiútoků, ale ne vždy se zakončením, jak bychom si představovali. Po jedné hezké akci Ondra prostrčil míč na Toma a ten raději doběhl s míčem až za brankovou čáru – pro jistotu. O chvíli si to Ondra zopakoval, jen adresát se změnil. Petr krásně pomocí zadní tyče dal na dva nula. Během zbytku poločasu jsme si vytvořili ještě nějaké šance, ale nechali jsme je ležet ladem, na druhé straně nás podržel Maty.

Do druhé půle jsme vlétly jako uragán a rozhodli rychle zápas po jedné z akcí naservíroval Tomáš míč na zadní, kde se zjevil Vojta a hlavou zvýšil na tři nula, poté jsme opět spálili nějaké šance, stejně i protivník. Po další křídelní akci Mišák prošel po lajně a vyřešil finále, dle přestav všech, Ondrovi stačilo nastavit nohu a bylo vymalováno.

Poté jsme definitivně prostřídali, tím naše hra upadla a zbytek utkání se dohrával z povinnosti, pro některé hráče ročníku 2003 to byl poslední zápas v dorostu, tímto bychom klukům rádi poděkovali za jejich přínos týmu a někdy se třeba uvidíme v nejvyšší kategorii. Pochvala i Filipovi, který dnes potlačil své ego a hrál týmově, kdy byl velice platný v mezihře a vytvářel klukům šance. To samé i obrana, která již byla v lepší formě než předchozí zápas, zřejmě správná hladinka.

Za týden nás čeká poslední utkání, ve kterém už o nic nejde, druhé místo jsme si už zajistili, oproti podzimu je to posun o jedno výš, zlepšili jsme během jara více obranu, i směrem dopředu jsme byli aktivnější, navíc spousta kluků z béčka si řekla o své šance v prvním týmu, je vidět, že tvrdá práce i ovoce v některých případech přináší.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš