Libuš - Zbraslav 4:0 (1:0) - 18.06.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Libuš - Zbraslav 4:0 (1:0)  |  18.06.2022

SK Libuš – SK Zbraslav   4:0 (1:0)

Hráno:      18.06.2022 14:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:   Maty (65' Jirka) – Naidy, Kami, Alf, Zrzi (77' Jirka F.) – Dan, Beny (65' Abdi ), Hlavi, Duby
  (65' Dory) – Alex – Caltič (77' Tomáš)
Branky:       15' Zrzi (Dan), 47' Dan (Beny), 62' Beny (Naidy), 69' Dan (Alex)
 

V poslední zápase sezóny jsme doma přivítali třetí tým tabulky – SK Zbraslav.

Zápas se hrál ve velmi velkém vedru a to zápas dost ovlivnilo. I tak se hrálo pohledné utkání za naší stálé převahy. Kluci hráli v zápase o to, aby v celé soutěži i s pohárem nepoznali pocit porážky a to se jim také podařilo!!!

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, jen jsme se nedokázali ze šancí prosadit. A tak jsme si museli pomoci standardní situací. Dan dobře rozehrál roh a Zrzi byl přesně tam, kde má být a my šli do vedení – 1:0. Kluci dominovali na balónu, jen ten pohyb kvůli počasí nebyl takový, jaký by měl být.. V prvním poločase jsme si vypracovali další šance, bohužel jsme se nedokázali brankově prosadit a tak první poločas skončil naším vítězstvím 1:0.

Druhý poločas začal přesně podle našich představ. Hned po dvou minutách, po dobrém represinku našel Beny kolmicí v dobrém pohybu Dana, který se tváří tvář brankáři bezpečně prosadil – 2:0. Třetí naše branka padla po velmi dobré a rychlé kombinaci. V přečíslení Naidy dával balón před branku na volného Alexe, který mohl dávat branku, ale krásně pustil mezi nohama balón Benymu, který v posledním zápase za dorost se mohl radovat z gólu! Velmi smekám před Alexem, který moc dobře věděl co dělá a kdo za ním je!! Kluci mi znovu ukázali, že mají velmi dobrý charakter a jaká jsou skvělá parta! Přišla 65. minuta a naše poslední rozloučení se staršími kluky ročníku 2003, který už v dorostu končí a posouvají se k chlapům. Za velkého potlesku si uličkou slávy prošli Maty, Beny a Duby! Kluci, velké díky, za celou úspěšnou sezónu, kterou jsme všichni zažili!! Vždy budete v naší zelené rodině!❤
Poslední naší brankovou radost v zápase, ale i v celé sezóně, dal po nahrávce Alexe opět Dan – 4:0.
Kluci zápas velmi dobře zvládli a připsali si vítězství, které podtrhlo jejich úspěšné vystoupení po celou sezónu, kdy ztratili pouze v jednom zápase a to remízou na Kopanině. Mohou si zaslouženě říkat NEPORAŽENÍ!!!

Jen tak dál kluci děláte nám velkou radost!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš