Libuš B - Uhříněves 10:1 (6:1) - 18.06.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - Uhříněves 10:1 (6:1)  |  18.06.2022

SK Libuš B – SK Čechie Uhříněves   10:1 (6:1)

Hráno:      18.06.2022 16:15
Hřiště:        Libuš – tráva
Sestava:   Borovička – Fialka, Kumsa, Štulík – Socha, Holička
  (71' Huth), Pelant, Dorazil – Holub (71' Chum), Pham, Waiz
Branky:     2' Vacek, 6' Pelant (Holub), 17' Waiz (Pelant), 24' Pham (Holub), 29' Pham (Holub),
    42' Pelant (Holub), 45' Holub (Socha), 71' Holub (Holička), 73' Waiz (Dorazil), 76' Pelant
    (Huth), 85'Dorazil (Waiz)
 

V posledním kole nás čekal soupeř, se kterým jsme na podzim zbytečně ztratili, dnešní den byl ale jiný, pro kluky poslední zápas v sezóně, pro některé druhý po sobě v počasí, které bych srovnal s podnebím u moře.

V první řadě bychom rádi poděkovali rodičům za úžasnou atmosféru, která kluky posílila a hnala je dopředu, snad se zápas líbil. Popisovat jednotlivé branky dnes nebudu, ale padly po krásných kombinacích, bylo vidět, že nás nepoložila ani první inkasovaná branka a do konce poločasu jsme otočili o pět branek, vidět byl náš MESSI v capsLACKU, byl u všeho, my víme, že je ho na stoperu škoda, stejně jako Zrzi, který si v béčku chodil zahrát na střed a z této pozice byl pokaždé vidět, ale nebylo to jen o dvou hráčích, výborně pracoval celý tým, tak by to mělo být. Hráči si měli možnost vyzkoušet, jaké je to hrát jinde i v jiném rozestavení, které nám na jaře přineslo více bodů a pouze jedna ztráta ze Stodůlek, která nese trpkou pachuť, ještě dnes by nám zaručila jarní neporazitelnost.

O první místo jsme se připravili na podzim, když jsme některé body rozdali naší pohodovou hrou, ale i vysokou marodkou a souběhy zápasů, kdy jsme si s tím nevěděli rady, na jaře jsme na tom zapracovali a odměnou nám byla stíhací jízda za prvním týmem, který ztratil pouze 5 bodů v celé soutěži, a to s námi a k tomu jsme mu dali 25 % procent branek, co inkasoval.

Po dvaceti zápasech máme bilanci 15× výhra, 3× remíza, 2× porážka, celkově 48 bodů, celkové skóre 90:32. Oproti podzimu posun ještě o jedno místo výš a ztráta 7 bodů na první celek a osm bodů na třetí místo. Při pohledu, kdo všechno hrál a jak jsme často dávali sestavu dohromady, je to úspěch, kterého si moc vážíme, ale bylo to kousek.

Díky ještě jednou všem hráčům, co naskočili během sezóny do zápasů a pomohli nám k tomuto umístění, stejně díky patří i rodičům, přítelkyním, prarodičům atd., kteří by mohli trávit čas spolu místo pobíhání po hřišti, moc si toho vážíme a díky vám i klubu. Přejeme hezké volno a v nové sezóně na viděnou.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš