Hodnocení - sezóna 2021/2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Hodnocení - sezóna 2021/2022  |  05.07.2022


Hodnocení – sezóna 2021/2022

Po dvouleté pauze, kdy se díky Covidu nedohrály soutěže, jsme všichni rádi, že se konečně mohlo hrát a hlavně dohrát celá soutěž! Snad už nás nic takového nepotká a děti budou moci pořád sportovat!!

Už první den přípravy na Pražský přebor jsme klukům jasně vytyčili dva cíle pro soutěž a to vyhrát pražský přebor a vyhrát pohár. S veškerým respektem a úctou k soupeřům, víme, jak je tento ročník silný a moc dobře si uvědomuji, že mají hrát vyšší soutěž. Na kluky jsme naložili vědomí, se kterým se musí vyrovnat – a to, že v každém zápase půjdou v roli favorita a musí si s tím umět poradit!

Po podzimu jsme přidali třetí cíl a to v soutěži zůstat neporažení! Navíc jsme v druhé soutěži chtěli prohnat FAAZ, což se klukům také podařilo!

Suma sumárum se všechny cíle klukům podařilo splnit a jsem za to na ně nesmírně pyšný a hrdý!! Už jen s jakou lehkostí prošli celým přeborem ve 26 zápasech se v 25-ti radovali s výhry a pouze jednou remízou ztratili body.

 

Celková bilance v přeboru:  
  1. místo, (druhý celek měl ztrátu 25 bodů)  
   Zápasy   Výhry   Remízy   Prohry  Skóre     Body 
 Doma 13  13    86:08    39 
 Venku 13  12    62:08    37 
 CELKEM   26  25    148:16    76 

 

Individuální statistiky – střelci
Pořadí   Jméno   Klub   Počet 
1.   Alex   SK Libuš   30 
2.   Piták   SC Xaverov       24 
3.   Dan   
  Duby  
SK Libuš   21 

 

Individuální statistiky – brankáři – nuly
Pořadí   Jméno   Klub   Počet nul 
1.   Maty  SK Libuš  12 

 

Pohárem Pražského fotbalového svazu kluci také s přehledem prošli a až na finálové utkání, kdy na ně dolehla atmosféra, zápasy zvládli s přehledem. Všechna utkání odehráli venku a v nich pouze jednou inkasovali.

Postup pohárem PFS
Kolo   Domácí   Hosté   Výsledek 
2.  FK Dukla JM          SK Libuš  0:6 (0:2) 
čtvrtfinále  SK Union Vršovice  SK Libuš  0:4 (0:3) 
semifinále  SK Hostivař            SK Libuš  0:3 (0:0) 
finále  FK FC Zličín           SK Libuš  1:3 (0:1) 

 

Pro letošní ročník kluci získali DOUBLE a vybojovali si postup do divize (třetí nejvyšší soutěž v zemi), kde se utkají proti zvučným a výborným týmům z Čech. Věřím, že se dobře na soutěž připravíme a poslední rok v dorostu si pořádně užijeme!

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu klukům, které se jim dostává. Velmi úspěšná sezóna byla hlavně díky vám!!! Samozřejmě všem našim fanouškům děkujeme za podporu a věřím, že si společně divizi užijeme!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš