Libuš - Uhelné sklady 5:1 (0:1) - 06.08.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Uhelné sklady 5:1 (0:1)  |  06.08.2022

SK Libuš – SK Uhelné sklady Praha   5:1 (0:1)

Hráno:      06.08.2022 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Kocourek, Sobotka, Šupina, Čížek – Beneš (89' Brettschneider), Šenk, Stuchlík
  (54' Lebl) – Vrzal, Havlák (89' Růžička Fr.), Klimeš (78' Dutčak)
Branky:      41' 0:1, 70' 1:1 Vrzal, 82' 2:1 Havlák, 84' 3:1 Dutčak, 86' 4 :1 Lebl, 88' 5:1 Šupina
ŽK:            St­uchlík, Šupina
 

Vstup do utkání se nám povedl a měli jsme mírnou převahu. Hosté postupně hru vyrovnali a byli lepší v kombinaci i v pohybu. Šance však byly na obou stranách, akorát bez brankového efektu. Tu největší šanci měli hosté, když ve 36. minutě kopali pokutový kop, který však dnes opět výborný Kořínek v naší brance zneškodnil. Bohužel za pět minut se štěstím proměnili samostatný nájezd a šli do vedení. Nám se do poločasu srovnat nepodařilo a tak se šlo do kabin pro nás za nepříznivého stavu.

Druhý poločas pokračoval v rytmu toho prvního se spoustou slibných akcí, ale bez vážnějších šancí. V 70. minutě přišel nákop do pokutového území hostů, Šupina prodloužil hlavičkou na Vrzala a ten přímo z voleje napálil míč do hostující svatyně a vyrovnal stav utkání. Od té chvíle jsme začali hosty více a více mačkat na jeho polovině. V 82. minutě vyhrál Vrzal hlavičkový souboj s brankářem hostů, míč posunul na Havláka, který již neměl problém dostat balón do soupeřovo branky a poslal nás do vedení.

Poté jsme již na hřišti doslova kralovali a naopak hosté byli místy úplně bezradní. Náskok jsme navyšovali po dvou minutách hry, kdy Havlák hezkou kolmicí poslal do úniku Dutčaka, který chladnokrevně uklidil míč do sítě. Nejhezčí akce přišla v 84. minutě, když po výměně na jeden dotek se dostal míč k Čížkovi, ten ho ještě předložil na Lebla, který bombou k tyči navýšil skóre na 4:1. Dvě minutky před koncem se prosadil Havlák, před pokutovým území byl faulován a z následného trestného kopu se trefil Šupina a dal tak utkání konečný výsledek.

Pro hosty za jejich předvedený výkon krutá porážka, pro nás zasloužené vítězství. Hlavně posledních dvacet minut bylo z naší strany velmi, velmi dobrých. Další utkání odehrajeme v sobotu 13.8. od 10:15 opět na domácím stadiónu proti mužstvu Střešovic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2. Havlák;   3. Vrzal, Šupina


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš