Sokolov - Libuš 1:0 (1:0) - 03.09.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Sokolov - Libuš 1:0 (1:0)  |  03.09.2022


FK Baník Sokolov – SK Libuš   1:0 (1:0)

Hráno:       03.09.2022 10:00
Hřiště:       Sokolov – tráva
Sestava:    Jirka – Naidy, Jirka F. (38' Kami), Dory (57' Vláďa), Zrzi – Dan (72' Koza), Hlavi (57' Caltič),
   Alf, Menďas – Alex (72' Tomáš) – Větry
Branky:      -
ŽK:             62' Dan
 

V pátém kole nás čekal nejvzdálenější soupeř a to Sokolov. Po dvou bodových zápasech z těžkými soupeři jsem věřil, že kluci mají dostatečně velké sebevědomí a jedeme do Sokolova pro vítězství.

Zápas jsme začali celkem dobře, domácí jsme zaskočili aktivní hrou. Do dvacáté minuty jsme si vytvořili čtyři velké šance, ale bohužel bez gólového efektu a to nás dnes stálo body! V 25. minutě se domácí dlouhým balónem dostali na naší polovinu, útočník využil naší chyby v komunikaci (žádná nebyla) a špatnému posunutí stoperů a z brejku se dostali do vedení – 1:0. Od té doby se soupeř zatáhl, spoléhal na rychlé brejky a my jsme hráli do plných. V prvním poločase jsme si ještě vypracovali nějaké šance, převážně ze standardních situací, kdy nám chybělo i trochu štěstí, ale to přeje připraveným! Domácí hrozili z brejků a Jirka se v naší brance nenudil a několikrát se musel vyznamenat. Podržel nás v zápase.

V druhém poločase na nás byla deka, nedařila se nám kombinace a nebyli jsme už vůbec nebezpeční. Dvě střely Menďase z třiceti metrů a nedohraný centr byly naše jediné šance a tak zcela zaslouženě odjíždíme ze Sokolova bez bodu!

Z dnešního zápasu jsem trochu zklamaný, protože jsme dnes nepředvedli dobrý výkon (až na prvních 15 minut), chybělo mi větší nasazení, větší odvaha. Nebyl nikdo, kdo by to v zápase na sebe vzal a strhl tím celý tým!

Musíme se poučit z chyb a více vnímat hru. Kluci jsou zbytečně nervózní, zapracujeme na hlavě a jdeme dál bojovat!!
Dnes jsme se opět přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš