Most-Souš - Libuš 0:3 (0:2) - 17.09.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Most-Souš - Libuš 0:3 (0:2)  |  17.09.2022


FK Baník Most-Souš – SK Libuš   0:3 (0:2)

Hráno:       17.09.2022 10:00
Hřiště:       Most – tráva
Sestava:    Jirka (46' Dave) – Naidy, Kami, Dory, Zrzi (38' Koza) – Dan, Alf, Menďas (46' Caltič), Hlavi
   (80' Vláďa) – Alex – Větry (80' Tomáš)
Branky:      16' Kami (p.k.), 28' Zrzi (Dan), 81' Dan (Alex)
ŽK:              Alf
 

V sedmém kole jsme se představili na útulném stadionu v Mostě. Po opatrném začátku jsme se osmělili jako první, po rychlém sklepnutí Alexe na Dana, byl ve vápně Dan faulován a my měli možnost zahrávat pokutový kop, který Kami bezpečně proměnil – 0:1. Domácí hráli jednoduchý, bojovný fotbal, který bolel. My jsme se nemohli dostat ke své hře a přizpůsobili se domácím. Když jsme dali balón na zem a začali kombinovat, tak jsme Most přehrávali. Po hezké kombinaci a průnikovce na Dana, přišel centr na první tyč, kde byl výborně Zrzi a my rázem vedli o dvě branky – 0:2.

Bohužel pro Zrziho o chvilku později, po zbytečném dohrání soupeře na koleno, (takových zákroků bylo v prvním poločase více a nebyly ani potrestány kartou) zápas skončil. Přeji Zrzimu aby byl brzy v pořádku! Přidali jsme i třetí branku, když Alex svedl souboj rameno na rameno s obráncem a odražený balón uklidil Větry. Bohužel naše branka pro údajný faul Alexe neplatila. Další branka už nepadla a tak první poločas skončil naším vítězstvím 2:0.

Do druhého poločasu jsme vystřídali Jirku v brance a soutěžní premiéru v našem dresu si připsal Dave. Kluky jsme nabádali, že ještě není po zápase a musí být klidní na balónu a více kombinovat.

Domácí svou hru nezměnili a dál se bojovalo. V čem byl Most velmi nebezpečný, tak byly standardní situace, které zahrával velmi dobře. Kluci všechny centrované balóny odvrátili a nějakou kombinací jsme do vápna domácí celek po celý zápas nepustili. Ke konci utkání jsme využívali otevřené obrany. Předvedli jsme krásné vykombinování na jeden dotek i skvělé vyřešení ve vápně, dali z toho Alfem i hezký gól, který nám pro nesmyslný offside nebyl uznán!!! Viděl ho pouze pomezní rozhodčí, který dnes neměl svůj den a chybiček předvedl vícero. Řádil i druhý pomezní, který pro změnu pouštěl i čtyřnásobný offside na druhé straně. Ke cti hlavnímu rozhodčímu je to, že on pískal velmi dobře a bojovný zápas skvěle zvládl.

Pojistky jsme se dočkali až v 81. minutě, kdy opět zafungovala spolupráce Alexe s Danem, první chytře nahrál a Dan (dnes) velmi zkušeně levou nohou zakončil – 0:3. Zápas jsme s přehledem dohráli a vezeme domů první tři venkovní body a první nulu v soutěži!!!

Kluky dnes pochválím za bojovný a týmový výkon!
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš