Benešov - Libuš 0:3 (0:3) - 08.10.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Benešov - Libuš 0:3 (0:3)  |  08.10.2022


SK Benešov – SK Libuš   0:3 (0:3)

Hráno:       08.10.2022 11:00
Hřiště:       Benešov – tráva
Sestava:    Jirka – Naidy, Kami (71' Jirka F. ), Dory, Hlavi – Dan (46' Koza), Menďas, Alf (82' Bruno),
   Caltič – Alex – Větry (71' Tomáš)
Branky:      27' Dan (Caltič), 29' Větry (Hlavi), 30' Alex (Caltič)
ŽK:      Hlavi, Větry
 

V desátém kole jsme se představili v Benešově.
Domácí nás velmi mile překvapili a nechali zápas odehrát na velkém hlavním travnatém hřišti (i když bylo velmi měkké), za což jim patří velké díky, že si kluci nemuseli ničit nohy na umělce!!

Předpokládal jsem, že to bude spíše bojovné utkání a hodně důležité, kdo dá první branku.
Začátek utkání byl takový oťukávací, hrálo se o střed hřiště, který v prvních minutách patřil spíše domácím a tím byli více na balónu. My jsme se snažili chodit rychle po stranách nahoru, ale chyběla nám přesnost.
Ve dvacáté minutě se před naším vápnem dostal k odraženému balónu útočník domácích a jeho následná střela skončila na naší tyčce. Což byl možná klíčový okamžik zápasu. Domácí zahrávali rohový kop, který jsme odvrátili a získali odražený balón. Bohužel jsme situaci uspěchali a zbrkle přečíslení 4 na 3 vyřešili špatnou přihrávkou. Stejná situace se po chvilce opakovala znovu, Caltič získal odražený balón na našem vápně, přešel přes bránícího hráče a šel z balónem přes celé hřiště, kde před brankou přihrál Danovi, který nadvakrát překonal domácího brankáře a poslal nás do vedení 1:0. Dobře jsme situaci doplnili a z obranné standardky jsme za dvacet vteřin dávali branku. To domácí trochu opařilo, nám brankou naopak narostla křídla. Hned o dvě minutky Hlavi dobrým napadáním získal balón a vysunul Větryho, který samostatný nájezd chladnokrevně proměnil – 0:2. Naší smrtelnou tříminutovku završil Alex, který zužitkoval nahrávku Caltiče a poslal nás do tříbrankového vedení – 0:3. Zápas se trochu přitvrdil. První poločas se dohrál pod naší kontrolou, domácí jsme do žádné šance nepustili a sami už žádnou šanci neproměnili.

Druhý poločas se hrál ve stejném stylu jako konec prvního. Byli jsme více na balónu, chtěli jsme přidat další branky, ale to i přes velké šance se nám už nepodařilo a když už jsme se přeci jen prosadili, tak byl odmávaný (jestli, tak velmi přísný) offside.
Zápas se hrál ve velkém nasazení, kluci si nic nedarovali a až na jeden úplně zbytečný dohraný zákrok na Jirku v brance (kdy si myslím měla být udělena červená karta) se hrálo tvrdě, ale férově.
Kluci do obrany pracovali celkem slušně a až na některé závary ze standardních situací, vše s přehledem zvládli.
Dnes jsme nepředvedli bůhví jaký pěkný fotbal, ale asi zaslouženě si připisujeme vítězství 3:0!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
I dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš