Libuš - Roudnice 0:3 (0:0) - 28.10.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Roudnice 0:3 (0:0)  |  28.10.2022


SK Libuš – FK Roudnice n/Labem   0:3 (0:0)

Hráno:       28.10.2022 11:00
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Borovička – Chum (68' Pham), Pelant (©), Dorazil, Mendík (82' Štulík) – Calta, Krajuškin,
   Holub (58' Hlaveš), Davizi – Kozák (58' Větrovec), Pištora (45' Pištora)
Branky:      60' 0:1 Zezula, 80' 0:2 Davizi (vlastní), 82' 0:3 Poborský
ŽK:              11' Kozák, 39' Davizi, 40' Hrbáček, 66' Krajuškin, 71' Větrovec
ČK:              3' Pelant
 

V domácím utkání ve sváteční den jsme přivítali kvalitního soupeře. Věděli jsme, že nás čeká soupeř, co má nejlepší obranu v soutěži a jsou nahoře, přesto jsme si věřili, že přijde lepší výsledek, ale hlavně předvedená hra.

Bohužel hned na začátku přišla smolná situace, kdy Vojta špatně zpracoval, soupeř šel do brejku a stíhající Ondra při snaze o vypíchnutí míče brnknul útočícímu hráči o nohu, následovala červená karta, která kluky nakopla, hráli týmově jeden za druhého. Soupeře jsme se snažili i v deseti do ničeho nepustit a až na výjimku se nám to v půli povedlo, mohli jsme i dát branku, ale neřešili jsme to ideálně, když už nám to vyšlo, tak jsme trefili kamaráda před branou, ale výkon z první půle nám dával naději, že bychom mohli z utkání i v oslabení něco vydolovat.

Do druhé půle přišla změna za čerstvého Dana, opět díky napadání jsme si mohli vytvořit nějaké to zakončení, ale i přes snahu kluků to nevyšlo. Pak přišla ztráta Alfa, který vydržel oproti původním odhadům dvojnásobek, bohužel jeho význam byl vidět hned v následující situaci, kdy jsme se nechali trestuhodně strhnout při rohu na přední tyč a na zadní nám tam dokráčel skórující hráč, nikým nehlídán, OPĚT! Soupeře branka uklidnila a snažil se držet míč, pro nás to bylo o běhání, i tak jsme se snažili využít okénka, po jednom z rohů jsme trefili břevno, bohužel to byl zlom, v deseti jsme to více otevřeli, což byla voda na mlýn pro rychlé kontry protivníka, který na to měl hráče.

Po další standardní situaci z půle soupeře přišlo rychlé přenesení míče, kde chyběl Tom, soupeř vyřešil situaci z křídla přihrávkou pod sebe, Kami při snaze odehrát míč do bezpečí trefil pouze holení a skončilo to v naší síti. Ano je ta chyba, opět po standardní situaci z hloubky soupeřovy poloviny. Třetí pohroma přišla dvě minuty po druhé. Nepovedený výkop jsme na půlce neudrželi, přišla přihrávka na hráče, kterého jsme před vápnem zastavili za cenu záchranné brzdy, exekutorovu střelu, která šla mimo, Jirka srazil před sebe, kde celou situaci ukázkově dohrál Poborský, na rozdíl od našich bránících a bylo hotovo.

Všechny tři branky po standardní situaci = levné obdržené branky, podzimní prokletí pokračuje a ukazuje se, že rozdíl mezi přeborem a divizí je obrovský, hlavně v koncentraci a umění rozhodovat se správně, jak v obranné či útočné fázi, tam se stále učíme. Přál bych si, aby si kluci vzali vše pozitivní z utkání, z negativních momentů se poučili a neopakovali chyby.

Takže pochvala za týmový výkon, na který lze navázat a příště bez hrubých chyb a s klidem v koncovce. Hlavy vzhůru!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš