Neratovice - SK Libuš 9:1 (3:0) - 05.03.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Neratovice - SK Libuš 9:1 (3:0)  |  05.03.2023


Fotbal Neratovice Byškovice – SK Libuš   9:1 (3:0)

Hráno:        05.03.2023 12:15
Hřiště:       Neratovice – UMT
Sestava:    Keny – Nazi, Tadeáš, Koudy, Saša – Beny, Šajny (52' Mery), Jonáš – Denys, Rooney, Habib
Branky:     Jonáš (p.k.)
ŽK:              -

Po vydařené zimní přípravě jsme jeli do Neratovic na první jarní zápas. Před zápasem jsme si řekli, že výkon pana rozhodčího nebudeme komentovat, neboť zápas U19 byl pro všechny velká komedie.

Do zápasu jsme vstoupili relativně dobře, ale znovu jsme doplatili na naše nepozorné začátky a již v osmé minutě jsme prohrávali. Obdržený gól nás nakopl a my jsme začali hrát náš fotbal z přípravy. Vytvořili jsme si velmi dobré šance a mnohdy držel Neratovice v zápase jejich gólman. Po našich nájezdech na branku jsme ale doplatili na nepsané pravidlo nedáš – dostaneš. O poločase jsme prohrávali 0:3.

V šatně jsme všichni souhlasili, že hrajeme hezký fotbal a máme nad soupeřem navrch. Řekli jsme si, že nic nenecháme náhodě a hned ze začátku překvapíme rychlým gólem. Naneštěstí jsme znovu potkali náš kámen úrazu a hned na začátku poločasu jsme dostali rychlý gól. Myslím si, že musíme lépe zvládat začátky poločasů a můžeme zápasy jednoduše dominovat. Druhý poločas byl z naší strany trochu slabší, ale to je asi pochopitelné vzhledem k vývoji zápasu.

Z prvního zápasu si vezeme jasné ponaučení, lepší proměňování šancí a aktivnější začátky poločasů jsou naše cesta k úspěchu. Jinak kluci nepřestávejme makat a věřím, že příští týden ukážeme naší sílu proti Ústí!

Další zápas nás čeká: Ústí nad Labem.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš