Ústí - Libuš 4:1 (2:0) - 11.03.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Ústí - Libuš 4:1 (2:0)  |  11.03.2023


FK Ústí n/Labem – SK Libuš   4:1 (2:0)

Hráno:        11.03.2023 12:30
Hřiště:       Masarykova – UMT
Sestava:    Keny – Denys, Koudy, Beny, Tadeáš, Nazi – Šális, Jonáš, Šajny – Habib, Mery (49' Saša)
Branky:     80' Šajny
ŽK:              -

Do zápasu v Ústí jsme museli kvůli vyšší absenci změnit rozestavení a v úvodu zápasu to bylo vidět. Opět se nám nepovedl vstup do utkání a během deseti minut jsme bohužel prohrávali 2:0. Poté jsme se však oklepali a začali hrát fotbal, což domácí nečekali. Až do konce poločasu jsme byli na trávníku lepší, ale bohužel jsme herní převahu nedokázali zužitkovat v kontaktní branku.

Do druhého poločasu si trenér soupeře připravil hned trojité střídání a bohužel se stal přesný opak toho, co jsme si říkali v kabině. Soupeř nám vstřelil branku na 3:0. Ani tak jsme se však nevzdali a pozorovali jsme i nadále vyrovnané utkání. Šance byly na obou stranách. Musíme pochválit Kenyho v bráně, který za svá zadá nepustil ani jeden ze dvou pokutových kopů, kterým musel čelit. Po jedné z našich akcí se bohužel Ústí dokázalo prosadit z protiútoku a víceméně rozhodnout utkání. I přesto jsme se nevzdali a naše snaha vedla alespoň k čestné brance Šajnyho, který se prosadil z rohového kopu.

Děkujeme klukům za bojovný výkon proti vysoce kvalitnímu soupeři. Věřím, že máme na to v divizi sbírat body, pokud nepřestaneme makat!
Další utkání nás čeká příští sobotu kdy přijedou Teplice. Pevně věřím, že jim zápas dokážeme hodně znepříjemnit!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš