Libuš - Teplice B 2:11 (1:6) - 18.03.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Teplice B 2:11 (1:6)  |  18.03.2023


SK Libuš – FK Teplice B   2:11 (1:6)

Hráno:        18.03.2023 12:15
Hřiště:       Podolí – UMT
Sestava:    Keny – Saša, Koudy, Beny, Petr – Šála, Jonáš, Šajny – Habib, Rooney, Denys
Branky:       Trojan, Habib
ŽK:              -

Do zápasu proti Teplicím jsme vstoupili ve velmi oslabené sestavě s pouze jedním hráčem na střídačce. To se na zápase bohužel projevilo. V pátek jsme se bavili o špatných vstupech do poločasů téměř všech zápasů pod našim vedením a bohužel jsme na to opět doplatili. Hosté na nás nastoupili a velmi rychle se ujali dvoubrankového vedení. Poté se nám na delší dobu povedlo hru vyrovnat, ale pořad jsme dopláceli na taktické nedostatky. Do poločasu jsme i přes herně vyrovnanější utkání inkasovali další čtyři branky. Neměli jsme špatnou mezihru, ale chyběla nám finální přihrávka, která by nás dostala do brankových příležitostí. Do poločasu jsme se však prosadili i my díky pěkné sehrané standardní situaci. Do kabiny se tak šlo za stavu 1:6.

O poločase jsme kluky naváděli k tomu, aby bojovali až do poslední minuty za jakéhokoliv stavu. To se bohužel i kvůli docházející kondici nestalo. Zápas se přibližně od 55. minuty dohrával jen tak z povinnosti a bez vyššího tempa.

Z tohoto zápasu se musíme poučit a rychle se oklepat. Los k nám nebyl milý, už v sobotu nás čeká souboj proti dalšímu týmu z předních příček, a musíme se na něj lépe připravit!

Příští víkend nás čeká Dukla Praha. Budeme chtít zlomit výsledkovou mizérii.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš