Raptors - Libuš 3:3 (1:1) - 03.04.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Raptors - Libuš 3:3 (1:1)  |  03.04.2023


Prague Raptors FC – SK Libuš   3:3 (1:1)

Hráno:        03.04.2023 19:30
Hřiště:       Zličín – UMT
Sestava:     Kořínek – Socha, Čížek, Růžička Fr., Sobotka – Šenk – Nekola (85' Kocourek), Beneš,
    Růžička D. (81' Brettschneider), Ivančo (67' Klimeš) – Havlák (81' Holub)
Branky:     3' 1: 0, 10' 1:1 Beneš, 52' 1:2 Ivančo, 57' 1:3 Nekola (p.k.), 70' 3:2, 80' 3:3
ŽK:              Socha, Růžička Fr.

Hned od začátku nabrala hra velké obrátky. Po dvou našich nebezpečných akcích přišel brejk domácích a bohužel pro nás s ním i nešťastná vlastní branka. Tempo však nepolevilo a hned v desáté minutě po trestném kopu vyrovnal krásnou střelou Beneš. Za malou chvíli z podobné pozice trefil Ivančo břevno. Domácí byli lepší v držení míče a kombinaci, my jsme svým nasazením a pohybem však stačili jejich akce skvěle přerušovat a navíc po každém získání míče jsme šli okamžitě do proti útoku.

Po třech odehraných kolech jsme se probrali a bylo nás plné hřiště. Navíc domácí nechtěli být pozadu a tak se hrál velmi dobrý fotbal. Do konce poločasu byli šance na obou stranách, tu naši největší zlikvidoval Nekolovi domácí brankář, ale na stavu se již nic neměnilo.

Druhý poločas opět začal v rytmu toho prvního a bylo se nač koukat. Po sedmi minutách hry uvolnil Havlák Ivanča a ten nás poslal do vedení. Za dalších pět minut byl ve vápně faulován Havlák a Nekola navýšil naše vedení. Domácím začali téct nervy a neustálými nadávkami směrem k našim hráčům a hlavnímu rozhodčímu se snažili se zápasem něco změnit, což se jim nakonec z části i povedlo. Hlavní rozhodčí jim toleroval několik jejich přestupků a v sedmdesáté minutě se jim povedlo snížit po naší chybě v obranném pásmu, kdy nám míč prošel přes celé malé vápno na úplně volného hráče domácích. Potom začalo spalování našich obrovských možností na navýšení skóre, kde hrál hlavní roli Klimeš. Nejdříve upláchl domácí obraně, ale při zakončení nastřelil jen domácího brankáře, poté další jeho průnik a střela skončila na tyči a dorážku Beneše srazil domácí obránce od břevna na rohový kop. Domácí však tlačili na pilu a deset minut před koncem se jim podařilo vyrovnat po rohovém kopu, ale zcela jasném faulu na našeho bránícího hráče, který byl doslova zahozen do sítě. Branka však pro nás nepochopitelně byla uznána a bylo srovnáno.

Poslední minuty i s nastavením byly hektické a hrálo se nahoru – dolu, prostě oba týmy chtěly vyhrát. Další únik Klimeše a jeho střela, která šla jen těsně nad domácí branku. V poslední minutě normální hrací doby utekl znova Klimeš, ale jeho nahrávku na zcela volného Holuba stačil domácí hráč srazit na roh.

Pro nás určitě dle průběhu utkání ztráta dvou bodů. Na výborném utkání je jen jedna velká kaňka a to chování některých hráčů domácího týmu, které už s fotbalem nemělo nic společného. Konečně jsme hráli to, čím by jsme se chtěli prezentovat ve zbývající části soutěže, což můžeme dokázat hned v pátek 7.4., kdy hostíme na našem hřišti od 10:15 tým z Modřan.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Beneš;   2. Růžička D.;   3. Socha, Sobotka + celý tým.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš