Libuš - Modřany 2:0 (1:0) - 07.04.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Modřany 2:0 (1:0)  |  07.04.2023


SK Libuš – SK Modřany   2:0 (1:0)

Hráno:        07.04.2023 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:     Bouška – Socha, Čížek, Růžička Fr., Sobotka – Beneš, Šenk (82' Stuchlík), Ivančo
    (76' Davizi) – Nekola (76' Holub), Havlák (62' Brettschneider), Kli­meš
Branky:     34' 1:0 Nekola (p.k.), 90' 2:0 Holub
ŽK:              ­Ivančo, Socha

Hodně důležité utkání s ohledem na tabulku soutěže jsme zvládli na výbornou. Utkání pro diváka nebylo moc atraktivní, ale nasazení a bojovnost určitě nechyběly.

My jsme se snažili pokrýt dlouhé nákopy soupeře a sami vycházet do rychlých protiútoků, což se nám celkem dařilo. Hlavně defenziva fungovala výborně i s brankářem Bouškou a postupně jsme si začali vytvářet i šance. Nejdříve Beneš tu svou přestřelil, ale po průniku dobře hrajícího Sochy do pokutového území přišel faul na Klimeše a Nekola z nařízené penalty nás poslal do vedení. Do konce poločasu již branka nepadla.

Druhý poločas se odehrával v podobě toho prvního. Postupem času hosté začali více otevírat vrátka v defenzivě a dnes velmi dobře hrající Klimeš doslova větral jejich obranu, ale trápení v koncovce stále pokračuje. Nakonec to vzal na sebe v poslední minutě mladý Holub a střelou z dvaceti metrů zpečetil naše zcela zasloužené vítězství.

Dnes zaslouží pochvalu celé mužstvo za soustředěnost, trpělivost a vysoké nasazení po celé utkání včetně všech střídajících hráčů. Jedinou kaňkou na utkání je zranění Pavla Šenka – přejeme brzké uzdravení.
Další zápas odehrajeme v neděli 16.4. od 16:30 na hřišti Přední Kopaniny.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Klimeš;   2. Čížek;   3. Růžička Fr. + zbytek týmu.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš