Př. Kopanina B - Libuš 4:2 (2:0) - 16.04.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Př. Kopanina B - Libuš 4:2 (2:0)  |  16.04.2023


    FC Přední Kopanina B – SK Libuš   4:2 (2:0)

Hráno:        16.04.2023 16:30
Hřiště:       Přední Kopanina – tráva
Sestava:     Bouška – Socha, Čížek, Růžička Fr., Sobotka – Holub (86' Solomko) – Ivančo, Růžička D.,
    Brettschneider (62' Davizi), Klimeš – Nekola (86' Stuchlík)
Branky:     14' 1:0, 36' 2:0, 55' 2:1 Nekola, 57' 2:2 Holub, 81' 3:2, 89' 4:2
ŽK:            Růžička Fr.

Na velmi těžkém terénu se odehrál celkem zajímavý zápas se špatným koncem pro nás. Do utkání jsme šli oslabeni o další tři hráče a tak se muselo se sestavou opět trochu zamíchat.

První poločas patřil spíše domácímu týmu, kdy nás jasně přehrával hlavně ve středu hřiště, kde jsme v novém složení měli dost problémů s organizací hry. Obrana pracovala celkem spolehlivě až na pár výjimek, ale to patřilo obranné činnosti celého týmu, kdy při první brance jsme nevystoupili proti střelci na hranici velkého vápna a při druhé brance to bylo dost podobné, kdy střelec míč pořádně netrefil a ten se dostal na malé vápno ke zcela osamocenému hráči domácích (offside?), který zvýšil na dva nula.

O poločase jsme si museli hlavně vysvětlit chod středové řady a druhý poločas měl úplně jiný obraz hry. Najednou už domácí neměli tolik času při rozehrávce a hned po deseti minutách po jejich chybě se dostal k míči Brettschneider a jeho nahrávku uklízel Nekola do prázdné branky. Za dvě minuty na to utekl Klimeš po levé straně a jeho přihrávku dokopl na brankové čáře Holub a bylo srovnáno. Domácí mužstvo bylo zcela rozhozené a my naopak se dostali tzv. na koně. Poté jsme měli několik možností zápas úplně otočit, ale buď nám nevyšla finální nahrávka, nebo offsidová pozice, či jsme si nevyhověli v koncovce. Tu největší příležitost měl mladičký Holub, ale jeho střela hlavou z hranice malého vápna mířila o pár centimetrů vedle domácí svatyně.

A tak přišel trest, kdy devět minut před koncem po trestném kopu domácích se hlavou prosadil zcela volný hráč domácích (ten nejmenší!!!) a z podobné situace ještě minutu před koncem tentýž hráč přidal i čtvrtý gól do naší sítě.

První poločas jsme doslova prohospodařili a zlepšený výkon v poločase druhém nám však body nepřinesl. Prostě v dalších utkáních musíme šlapat devadesát minut a ne jen polovinu.
Další zápas odehrajeme v sobotu 22.4.od 10:15 na našem hřišti s mužstvem Zlíchova.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Růžička D.;   2. Socha;   3. Čížek, Holub.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš