Libuš - FA Praha 2:25 (2:11) - 15.04.2023 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Libuš - FA Praha 2:25 (2:11)  |  15.04.2023


SK Libuš – FA Praha   2:25(2:11)

Hráno:        15.04.2023 14:15
Hřiště:       Libuš – UMT
Sestava:     Marek – Séba, Arsenii, Jumpy, Bin, Pepa – Minh, Tom, Kuba, Nikola, Radek, Michael,
    Lio,Sergej, Da­vid
Branky:     Jumpy, Bin

K prvnímu utkání v nové sezoně jsme se sešli první neděli po Velikonocích v dosti pozměněné sestavě. Během zimní přestávky odešli Petr, Mates a Theo po říjnových nominacích na výběr neligových výběrů do Modřan, Tobiáš do Motorletu a ještě v průběhu podzimu Mára do Tempa ročníku 2014. V průběhu jara se zase jeden z našich nejlepších hráčů Honza rozhodl na doporučení svých rodičů hrát za kategorii mladších žáků (o dva až tři roky starších). Na druhou stranu se nám pomocí náboru podařilo přivést do týmu několik nových, celkem nadějných hráčů ročníků 2012 a 2013.

A teď už konečně k zápasu. Do branky se postavil Marek, do obrany Séba s Arsenem, do středu hřiště Jumpy a do útoku šli jako první dvojice Bin s Pepou. Ze začátku zápasu se nám hra docela dařila a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. První dvě branky jsme dostali po pěkných akcích soupeřových hráčů a zároveň jsme se do několika šancí dostali i my. Po samostatné akci Jumpyho se nám podařilo vstřelit i první jarní branku. Postupem času jsme začali zaostávat v jednotlivých herních činnostech, nahrávky a kličky nám moc nešly a soupeř postupně začal přidávat na rychlosti a důrazu, což se našim hráčům moc nezamlouvalo. V průběhu druhé čtvrtiny se ještě podařilo Binovi trochu snížit soupeřův náskok a do poločasu jsme šli za stavu 2:11 v náš neprospěch.

V dalších částech se nám hra vůbec nedařila, a protože se k výkonu hráčů v poli přidal i brankář, nebylo se z naší strany na nic moc pěkného koukat. Nakonec soupeř přidal ještě několik pěkných branek a tak je výsledek 2:25 pravdivým obrazem stavu našeho skvělého týmu starší přípravky. Bohužel se nám tento zápas moc nepovedl, ale nevadí, snad bude ten příští lepší.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš