Libuš - Slivenec 5:2 (3:1) - 06.05.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Slivenec 5:2 (3:1)  |  06.05.2023


  SK Libuš – TJ AFK Slivenec   1:4 (0:3)

Hráno:        06.05.2023 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:     Bouška – Socha, Čížek, Růžička Fr., Sobotka – Holub (62' Beneš) – Nekola (70' Stuchlík),
    Ivančo, Růžička D., Davizi (62' Lebl) – Havlák (80' Kocourek)
Branky:     1' 0:1, 10' 1:1 Nekola (p.k.), 15' 2:1 Havlák (p.k.), 45' 3:1 Davizi, 60' 4:1 Ivančo,
    61' Nekola (p.k.), 68' 5:2 (p.k.)
ŽK:              Socha, Holub

Do utkání jsme vstoupili neuvěřitelně špatně a hned po naší hrubce v rozehrávce a následném rohovém kopu šli hosté do vedení. Hosté byli na koni a nejvíce hrozili z rohových kopů. My jsme se naštěstí včas probrali a v desáté minutě se Nekola prodral do pokutového území, kde byl faulován a sám postižený z penalty srovnal skóre. To už jsme začali být lepším mužstvem a vytvářeli si brankové šance. V patnácté minutě přišel faul hostů před pokutovým územím a po střele Růžičky Fr. si hosté ve zdi zahráli volejbal a z následné penalty nás poslal Havlák do vedení. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a v poslední minutě po rohovém kopu Růžička D. se prosadil prvně v týmu mužů Davizi a poslal nás do dvoubrankového vedení. Navíc si stoper hostů neodpustil nějaké poznámky a po druhé žluté šel o malinko dřív do sprch než ostatní hráči.

Druhý poločas jsme začali náporem, ale hostující brankář občas doslova čaroval. Naštěstí po hodině hry se trefil přízemní střelou k tyči Ivančo a naše vedení bylo již o tři branky. Hned minutku na to unikl Nekola, ve vápně byl sražen a z následné penalty sám, i když na dvakrát, přidal pátý gól. Místo, aby jsme hosty dorazili úplně, tak jsme hodně zvolnili a v šedesátéosmé minutě po naší ruce v pokutovém území hosté nadvakrát z penalty překonali Boušku v naší brance.

Posledních dvacet minut jsme už hosty k ničemu nepustili a sami podařené akce nedotáhli do finále a tak se stav utkání už neměnil. Zasloužené vítězství, ale posledních 25 minut mohlo být z naší strany určitě lepší.
Další zápas odehrajeme již v úterý 9.5. od 18,00 na hřišti Zbraslavi a poté v sobotu 13.5.od 10:30 v Nebušicích.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Davizi;   3. Růžička D., Ivančo.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš