Libuš - Benešov 2:2 (1:1) - 06.05.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Benešov 2:2 (1:1)  |  06.05.2023


SK Libuš – SK Benešov   2:2 (1:1)

Hráno:        06.05.2023 10:00
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Pihera – Fialka, Holub, Dorazil – Kozák, Očenáš, Davizi (66' Keller), Pelant (©) – Mendík,
   Calta (76' Pham) – Krajuškin
Branky:      36' Davizi (p.k.) (Krajuškin), 66' Krajuškin (Holub) – 31' Hammami, 47' Kučera
ŽK:             K­ulhavý, Randa

V sobotním utkání jsme se potkali se sousedy z tabulky a rozdělili si bod. Do šancí se dostávali hráči na obou stranách, bohužel na jaře se trápíme v koncovce a v defenzivě dostaneme gól ze všeho, co k nám letí, chybí nám pověstné štěstí, kterému bychom měli jít naproti.

Po dobrém vstupu do utkání, kdy jsme měli šance, jsme se stáhli a soupeř toho dokázal využít jarní posilou Hammamim, který si udělal ze zadních řad kuželky a proměnil na nula jedna, za pět minut se Krajuškin tlačil do koncovky a byl zastaven za cenu faulu. Penaltu si vzal Davizi a bezpečně proměnil a za nerozhodného stavu jsme šli do kabin.

O přestávce jsme si řekli, že na to vlétneme, výsledkem byla inkasovaná branka, přesto to hráče nepoložilo a po dvaceti minutách srovnal Krajuškin po kolmici Holuba. Následně se hrálo nahoru a dolů, bylo vidět, že obě strany chtějí vyhrát. Při nás stálo štěstí, kdy Kozák vlétl do vápna a zajel do unikajícího Čížka, který kdyby spadl, nebylo by co řešit. Pochvala pro soupeře, že se snažil souboj ustát a pokračovat, to je přesně to, co chceme po hráčích i my.

V nastavení jsme si vytvořili ještě dvě tutové šance, nejdříve po rohu jsme nedokázali dopravit kulatý nesmysl do branky a následně z půlky poslal krásný míč na penaltu Holub, bohužel Dorazil, který byl osamocen hlavou přestřelil, škoda.
Možná to mohl být ten pravý impuls do týmu, aby si začal více věřit.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš