Libuš - 1999 Praha 1:2 (1:0) - 27.05.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - 1999 Praha 1:2 (1:0)  |  27.05.2023


SK Libuš – 1999 Praha   1:2 (1:0)

Hráno:        27.05.2023 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:     Bouška – Sobotka (79' Hartl), Čížek, Růžička Fr., Socha – Beneš, Šenk, Růžička D.
    (66' Stuchlík) – Nekola, Havlák, Kocourek
Branky:     36' 1:0 Kocourek, 69' 1:1, 90'+5' 1:2
ŽK:               -

Prvních patnáct minut bylo z naší strany dost nervózní a tak hosté měli daleko více ze hry. Na naší hře bylo jasně vidět, že už hrajeme o hodně a hlava nám svazovala nohy. Naštěstí po několika podařených akcí jsme se dostali do tempa a začali větrat hostující obranu, která chvílemi nevěděla kam dřív skočit, ale ubránili vše. Až ve 36. minutě přišla naše chvíle, kdy míč putoval po ose Sobotka – Havlák – Kocourek, který umístěnou střelou nás poslal do zaslouženého vedení. Bohužel do konce poločasu jsme skóre nenavýšili.

Druhý poločas jsme chtěli přidat další branky a co nejdříve zápas rozhodnout. To se nám však vůbec nezdařilo, i když vstup byl moc dobrý. Nekola našel na penaltě zcela volného Beneše, který však na poslední chvíli pustil ještě míč za sebe, kde byl obsazený Kocourek a z óóóobr šance nebylo nic. Poté jsme postupně začali hrát(???) to, co jsme určitě nechtěli. Přestali jsme být aktivní, ztráceli jsme míče v kličkování v pomalosti a nepřesnosti nahrávek. Tím se soupeř dostal do hry a naše obrana odolávala hlavně i díky výborně hrajícímu Fr. Růžičkovi podporovanému Bouškou v naší brance.

Skoro v sedmdesáté minutě přišla chyba v naší rozehrávce a trest v podobě vyrovnávající branky. V tu dobu to s námi vypadalo všelijak, ale naštěstí nás vyrovnávající branka probrala z letargie a najednou nás začalo být opět plné hřiště. Hlavně aktivita Stuchlíka s Havlákem strhla zbytek mužstva opět k velkému nasazení a s ní přicházely i naše šance. Nejdříve našel Stuchlíkův centrovaný míč přesně Havláka, který v pádu hlavou zakončil výborně, ale zákrok hostujícího brankáře byl bohužel pro nás famózní a vyrazil míč na roh. Dál jsme soupeře svírali, ale branka ne a ne přijít. Tři minutky do konce hrací doby posunul Havlák míč mezi stopery, kam naběhl Stuchlík, který při kličce na brankáře byl faulován a přišel pokutový kop. Nekolovu střelu však brankář hostí zneškodnil a dorážka Havláka v tísni mířila vedle. Ale ani to nás nesrazilo na kolena a dál jsme hýřili aktivitou.

Přišlo pětiminutové nastavení a náš obrovský tlak, kopali jsme několik rohových kopů. Bohužel ten poslední kopl Stuchlík do rukou nikým neobtěžovaného brankáře hostů a z následného brejku dostáváme druhý gól. Hraje se ještě minutka, ale vyrovnávající gól už nepřišel.

Doslova děsivý konec v náš neprospěch. Fotbal nemá logiku a proto je tak úžasný, dnes však k nám byl neskutečně krutý, kdy jste tři minuty od výhry, pak už se smiřujete alespoň s bodem a ve finále nemáte nic. Musíme makat dál a hlavně vydržet v plné koncentraci celé utkání. Další zápas odehrajeme v neděli 4.6. od 17:00 na hřišti Cholupic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Růžička Fr.;   2. Kocourek;   3. Stuchlík, Bouška.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš