Cholupice - Libuš 1:1 (0:0) - 04.06.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Cholupice - Libuš 1:1 (0:0)  |  04.06.2023


TJ Sokol Cholupice – SK Libuš   1:1 (0:0)

Hráno:        04.06.2023 17:00
Hřiště:       Cholupice – tráva
Sestava:     Bouška (1' Kořínek) – Socha, Čížek, Růžička Fr., Kocourek – Šenk – Nekola (86' Lebl),
    Beneš, Růžička D., Klimeš (82' Pelant) – Havlák (82' Holub)
Branky:     66' 0:1 Klimeš, 90+2' 1:1
     ve 14' chytil Kořínek p.k.
ŽK:              ­ Beneš, Šenk

Neuvěřitelná smůla, která nás provází, se ukázala hned v rozehrané první minutě, kdy po nakoplém míči do našeho pokutového území se zřítil k zemi s křikem brankář Bouška a musel být střídán. Bolest kolene ho už do hry nepustila a tak Vaškovi přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Do branky musel Kořínek a uvedl se exkluzívně, kdy ve čtrnácté minutě utkání po ruce v našem pokutovém území „lapil“ sedmou penaltu v řadě!!! Klobouk dolů. Naše hra při hře do kopce byla zaměřená hlavně na obranou činnost, což hráči plnili až na pár výjimek celkem dobře a domácí již do žádných šancí nepouštěli. Nám ovšem rychlé brejky nevycházely a tak se hrál pro diváky ne příliš atraktivní fotbal. Minutu před koncem poločasu jsme kopali trestný kop a střela Fr. Růžičky minula branku jen o pár centimetrů.

Do druhého poločasu (z kopce) jsme chtěli být už daleko více aktivní směrem dopředu, což se nám zas až dle představ nedařilo. Až v šedesátéšesté minutě vystihl Klimeš chybu v rozehrávce domácích a poslal nás do vedení. Přišla fáze, kdy jsme měli jednoznačně o osudu utkání rozhodnout, ale nestalo se. Nejdříve zakončení Klimeše vykopávali domácí hráči z brankové čáry a poté při jeho průniku byl zcela jasně dvakrát po sobě faulován v pokutovém území, ale protože neupadl a chtěl akci dohrát, tak se penalta nepískala!!!! Na půlce by rozhodčí pískal a ještě udělil ŽK, ale v pokutovém území nic, co vlastně teda po hráčích chceme? Ať neustále simulují a padají? Asi jo, tak se musíme v této činnosti jednoznačně zlepšit.

Dál čas běžel a my se postupně více a více museli bránit nakopávaným míčům do našeho vápna. Obrana v čele s Kořínkem fungovala skvěle a tak jsme domácí do žádných šancí nepouštěli. V nastaveném čase přišel další sporný moment, kdy jsme podle mě, odebrali úplně čistě míč, ale na pokyn AR1 se pískal faul asi tři metry z pravé strany od našeho pokutového území. Přišla asi jediná chyba v naší defenzivě, kdy nadzvednutý míč hlavičkoval úplně volný domácí hráč a ještě, tak pro nás nešťastně, že se doslova dokutálel do naší branky.

Opět ztráta v posledních sekundách, to už fakt zamrzí. K utkání ale musíme přistoupit pozitivně. Hlavně derby tentokrát unesly obě strany a hrálo se zcela férově a navíc domácí střídačka dvakrát upozornila ve svůj neprospěch na otočený aut asistentem rozhodčího. K tomu určitě přispěl i výkon hlavního sudího (až na dvě pro nás podstatné chyby v náš neprospěch).

Další zápas odehrajeme na domácím stadiónu a to v sobotu 10.6., ale dle nařízeného začátku PFS od 17:00 s mužstvem Vyšehradu „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2. Klimeš;   3. Čížek, Růžička Fr.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš