Libuš - Vlašim 2:2 (2:1) - 03.06.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Vlašim 2:2 (2:1)  |  03.06.2023


SK Libuš – FC S&B Vlašim   2:2 (2:1)

Hráno:        03.06.2023 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Pihera – Fialka, Holub, Dorazil – Calta (55' Kozák), Očenáš, Mendík (90' Koudela), Pelant -
   Davizi, Krajuškin, Keller (86'Chum)
Branky:      23' 0:1 Pajk, 25' 1:1 Holub (Calta), 31' 2:1 Dorazil (Calta), 95' 2:2 Franěk
ŽK:            45' Lhotka, 55' Pihera, 84' Krajuškin, 86' Smetana
ČK:             63' Davizi, 63' Pešek

Poslední domácí zápas je zklamání, co se výsledku týče, soupeř od nás měl odjíždět s plnou nůší, místo toho si necháme dát branku v závěrečných sekundách.

Od začátku utkání jsme dominovali, soupeř zahrozil pouze uzdraveným kapitánem, jinak si nic moc nevytvářel. Bohužel, co nás v této sezóně sráží je produktivita, zvláště po podzimním odchodu pár hráčů, do šancí se dostaneme, ale zkrátka nevolíme vhodné řešení. Po sérii příležitostí soupeře, inkasujeme jako první. Co bylo super – kluci za chvíli otočili utkání ve svůj prospěch, Caltič si vzpomněl, jak to kopnout a našel Alfa, poté Vojtu před branou a bylo hotovo. Poté jsme měli další pokusy, ale protivník zahrozil, taky kdy z metru a půl přestřel, z toho samého místa Kami před vyloučením po hezké akci Alexe, který si udělal dobrý den hned ze čtveřice protihráčů včetně symfonického orchestru na housle, předložil Kamimu, který mohl zakončit i v leže hlavou, ale výsledkem bylo parkoviště, chvíli na to se nechá vyprovokovat a jde do sprch, stejně jako Šimi, který musel střídat, což pro nás je oslabení do posledního zápasu.

Protože náhrada není, tudíž i přes nespočet šancí i po vyloučení na obou stranách evidujeme bodovou ztrátu, protože takové soupeře při vší úctě musíme umět porazit, tudíž snad jsme se poučili do dospělého fotbalu, kde se takové chyby neodpouští.

Díky všem, kteří se s námi přišli rozloučit na posledním domácím zápase a někdy na viděnou. Sportu zdar, fotbalu zvlášť.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš